Nová generace multifunkčních zařízení společnosti Brother

Brother dává nový směr technologii a designu barevných inkoustových multifunkčních zařízení. Společnost Brother uvádí na trh novou řadu pod označením Print 3.0. Model MFC-J4510DW je vlajkovou lodí na českém trhu, která přináší velké množství funkcí v malém stylovém kompaktním obalu, díky kterému se hodí jak do kanceláře, tak na pracovní stůl. Rychlý tisk, nízké náklady, malé rozměry, dotykový displej, mobilní funkce a tisk na šířku až do formátu A3.

Nejen nový design vyznačující se zaoblenými hranami a metalickým černo-bílým provedením ale i nové funkce a nový způsob tisku jsou předzvěstí generace, která nabírá zcela nový směr.

Brother MFC-J4510DW o rozměrech 480 mm na délku, 186 mm na výšku a o hloubce pouhých 290 mm nabízí tisk, skenování, fax a kopírování. Nová větší tisková hlava dokáže v každém průchodu pokrýt větší plochu papíru a vytiskne tak větší část grafického výstupu. Umí tisknout až 18 barevných stran za minutu a stává se tak nejrychlejším tiskovým zařízením formátu A3.

Pakliže Vám stačí nižší kvalita tisku, je možné zvolit „draft“ formát a poté je rychlost 35 mono a 27 barevných stránek za minutu. Což znamená, že toto multifunkční zařízení je až o 82% rychlejší než jeho předchůdce.

Zcela unikátní technologií je tisk na šířku místo na výšku až do formátu A3, který je však nutné vkládat manuálně. Možnost tisku až do formátu ocení čas od času každý – fotografie, grafy, diagramy, grafiky – Vám budou snadno a rychle k dispozici.

Moderní kompaktní design

Zařízení MFC-J4510DW nové generace Print 3.0 není pouhým nástupcem modelu loňského, nýbrž představuje zcela nový inovativní přístup k tiskovým technologiím. Společnost Brother se oprostila od existujících platforem. Toto oproštění se od známého přineslo nový design a velký barevný dotykový displej 4,5 cm, který ovládáte podobně jako chytré telefony.

MFC-J4510DW umožňuje bezdrátové i kabelové připojení k síti. Zařízení také disponuje funkcemi jako: Apple AirPrint, Dropbox či Google Cloud Print™, která Vám umožní tisknout a skenovat přímo do/z online účtů a mobilních zařízení. Navíc nová funkce Intel WiFi Direct Vám dovolí tisknout a skenovat do/z mobilních zařízení i bez přístupu do sítě.

Nízké tiskové náklady

Společnost Brother si jako cíl vytyčila produkování kancelářských zařízení, která mají nízkou spotřebu energie. Zařízení MFC-J4510DW splňuje i podmínky energetické účinnosti programu Energy Star a ekologické nezávadnosti německé certifikace Der Blaue Engel a taktéž International Energy Star. Tento model patří mezi nejúspornější a ekologicky nejméně závadná zařízení na českém trhu.

MFC-J4510DW nabízí duplexní tisk a spotřeba energie je při nečinnosti pouhých 0,04 W a 21 W za plného chodu. Co se týče hluku, hladina se pohybuje v přijatelných 50 dB.