Společnost Epson zaujala fototiskárnami na veletrhu Reklama Polygraf

V pražských Letňanech se ve dnech 29.–31. května 2018 konal již 25. ročník veletrhu Reklama Polygraf, na kterém se představilo velké množství firem z oboru tisku i reklamy. Na veletrhu ani tentokrát nechyběly produkty společnosti Epson, které byly k vidění na stáncích NANOTEC, AWC Morava, TEPEDE, QUENTIN a M&P. Návštěvníci zde mohli získat informace o trendech a novinkách ve využití tiskových zařízení a jejich příslušenství.

Společnost Epson se tento rok rozhodla pro změnu, a tak si tiskárny této značky mohli návštěvníci prohlédnout a vyzkoušet na několika partnerských stáncích. Produktů byla přichystaná celá řada od sublimačních tiskáren SureColor SC-F9300 a SureColor SC‑F6200 (hdK), kvalitních signage tiskáren SureColor SC-S40610, průmyslových barevných tiskáren štítků ColorWorks C7500G, všestranných DTG tiskáren SureColor SC-F2100 a F2000 až po fototiskárny a nátiskové zařízení SureColor SC-P7000 STD a SC-P5000, které se těšily velkému zájmu návštěvníků, díky vysoce přesnému tisku a zářivým barvám. Letos jsme prvně ukázali i SC-T5200, která se hodí pro tisk široké škály vysoce kvalitní grafiky a obrazových materiálů CAD a GIS v designérských a architektonických studiích, kopírovacích střediscích, stavebních a strojírenských společnostech, v maloobchodu i v oblasti vzdělávání.

Účastníci veletrhu si mohli vyzkoušet všechny vystavené produkty a sami si ověřit vysokou kvalitu i rychlost tisku. Pro dotazy směrem k produktům byli na místě přítomni Slávek Gross, Business Account Manager Epson CZ&SK a Martin Lucký, Pre/Post Sales Specialist Epson CZ&SK, na které se zájemci mohli po celou dobu veletrhu obracet se svými dotazy.

Slávek Gross, LFP Manager společnosti Epson CZ & SK, uvádí: „Letos jsme veletrh pojali jinou formou než v letech minulých. Namísto vlastního stánku Epson jsme podpořili naše partnery, a návštěvníkům veletrhu jsme tak mohli ukázat historicky největší počet produktů z našeho portfolia i možnosti, které jim technologie Epson v oblasti tisku nabízí. Největší zájem byl tradičně o Signage stroje a přímý potisk textilu“

Reklama Polygraf nebyla jediným květnovým veletrhem, na kterém byly produkty značky Epson k vidění. Další takovou akcí byla i evropská specializovaná výstava FESPA 2018 v Berlíně, která se rovněž zaměřuje na novinky v oblasti digitálního tisku.