OKI na českém veletrhu Reklama Polygraf 2017

Reklama Polygraf (www.reklama-fair.cz) je největší reklamní a polygrafický veletrh v České republice a na Slovensku a je nejdůležitějším místním oborovým setkáním profesionálů a odborníků. Na akci vystavují všichni hlavní dodavatelé. Letošního ročníku se zúčastnilo 294 společností, z toho 59 zahraničních z 11 zemí.

Veletrh navštěvují všichni, kteří se polygrafii v ČR a SR profesionálně věnují, trvale stoupá zájem ze strany zahraničních návštěvníků, především z okolních zemí, tedy Německa, Rakouska a Polska. Celkový počet návštěvníků třídenní akce činil 8867, z z toho 1874 ze zahraničí. Celková obsazené plocha veletrhu překročila 11500 m2, přičemž více než 6 tisíc z toho představovala čistá výstavní plocha.Reklama Polygraf 2017 OKI 2_web

Expozice OKI v hale č. 4 poprvé v ČR a SR veřejnosti představila velkoformátové ekosolventní tiskárny OKI ColorPainter v podobě modelů E-64s a H3-104s. K vidění byly také grafické LED tiskárny pro malonákladový kalibrovaný tisk a také speciální tiskárna pro tisk neonovými barvami OKI NeonColor. Součástí expozice byl také stánek partnerské značky Forever. Největší zájem návštěvníci projevovali o velkoformátové tiskárny, které obsluhovaly zástupci OKI partnerů pro oblast velkoformátového tisku z ČR a SR. Další ročník veletrhu Reklama Polygraf se uskuteční v termínu 22.-24. 5. 2018.