Epson přináší na trh nové vysokorychlostní inkoustové tiskárny se statickou liniovou hlavou

Společnost Epson představila vysokorychlostní inkoustové tiskárny WorkForce Enterprise WF-C20600 a WF-C20750 se statickou liniovou hlavou a rychlostí tisku 60 a 75 stran za minutu. Tyto produkty přinášejí pokročilé technologie inkoustových tiskáren společně s rychlostí tisku na trh středně velkých podniků a do běžného kancelářského prostředí. Tím doplňují nabídku portfolia společnosti Epson.

„Podle očekávání, že v příštích pěti letech budou byznysové inkoustové tiskárny tvořit 40 % trhu s komerčním tiskem, společnost Epson podniká kroky k upevnění své pozice jedničky na trhu. Tato nová sestava řeší předchozí mezeru v nabídce a zlepšuje pozici nás a našich partnerských kanálů pro budoucí růst,“ říká Martin Lucký, Pre/Post Sales Specialist společnosti Epson. „Tyto nové produkty uspokojí poptávku po udržitelném, vysokorychlostním tiskovém řešení pro středně velké podniky s požadavky na tisk přibližně 8 000 stránek za měsíc.“

Společnost Epson rovněž uvedla ultra-vysokorychlostní multifunkční tiskárnu WorkForce Enterprise WF-C21000 s rychlostí tisku 100 str./min., která pokrývá náročné požadavky na objem tisku. WF-C21000 se může pochlubit nižší spotřebou energie a nižšími emisemi CO2, čímž splňuje požadavky na udržitelnost.

Všechny nové produkty se mohou pyšnit nízkou nutností zásahů uživatele při provozu. Inkousty s vysokou kapacitou vytisknou až 100 000 stránek černobíle nebo 50 000 barevně bez nutnosti doplňování[1] – výsledkem je snížení požadavků na spotřební materiál a prostojů produktů souvisejících s jeho výměnou. Nabízejí také řadu bezpečnostních prvků a volitelné finišery s možností stohování, sešívání, děrování a skládání. Software Epson Remote Service (ERS) usnadňuje správu zařízení pomocí vzdálené diagnostiky, čímž se snižují požadavky na servis v místě, kde je tiskárna umístěna.

„Na společnosti je vyvíjen nátlak, aby zlepšily efektivitu i své ekologické postoje. Byznysová inkoustová tiskárna Epson je ideální šetrnou volbou, která pomůže těmto výzvám čelit – snížení spotřeby energie, emisí CO2 i odpadů souvisejících s tiskem – navíc to vše při zajištění maximální kvality a produktivity,“ doplňuje Lucký. „Naše portfolio nyní nabízí řešení pro firmy všech velikostí a s jakýmkoliv požadavkem na objem tisku.“


[1] Přibližná výtěžnost stránky s WF-C20600 a WF-C20750. Skutečný výnos se bude lišit v závislosti na tištěných obrázcích a podmínkách použití. Více informací naleznete na: www.epson.eu/pageyield.