Epson představila tiskárnu pro přímý potisk textilu, která zvládne náročné tiskové úlohy při velkoobjemové výrobě

Společnost Epson oznámila uvedení tiskárny pro přímý potisk textilu (DTG), která nabízí nízké celkové náklady na vlastnictví. Tiskárna je určena pro střední a velké firmy vyrábějící oděvy a pro dodavatele triček.

Firmy, které vyžadují vysokou přesnost, rychlou realizaci zakázek a schopnost vyrábět složité návrhy zákazníků při použití různých druhů textilu, ocení bezchybnou spolehlivost, produkční efektivitu a rychlost tiskárny SureColor SC-F3000.

Společnost Epson poprvé ve své řadě DTG tiskáren představila velkoobjemové řešení inkoustového tisku s kompaktními 1,5litrovými zásobníky inkoustu, které pomáhají snižovat celkové náklady na vlastnictví a prostoje.

Intuitivní a vysoce odolné provedení doplnila společnost Epson o prvky, díky kterým bude i nezkušený uživatel pracovat efektivněji při dlouhodobém zachování kvality a přesnosti tisku:

Snadná instalace:

  • 4,3″ dotykový panel s vylepšenými funkcemi
  • Automatické nastavení výšky tiskové plochy pomocí snímačů, které automaticky detekují výšku povrchu oděvu, čímž se usnadní přechod mezi potiskem triček, mikin, látkových tašek a dalších oděvů.
  • Automatické nastavení výšky tiskové plochy pomocí snímačů, které automaticky detekují výšku povrchu oděvu, čímž se usnadní přechod mezi potiskem triček, mikin, látkových tašek a dalších oděvů.
  • Snadná údržba a výměna spotřebního materiálu s jednoduchým přístupem

Slávek Gross, LFP Business Account Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK, říká: „Naslouchání potřebám firem je motorem našich inovací. Inspirovalo nás při vývoji funkcí i provedení tiskárny SC-F3000. Kromě jednoduché obsluhy přináší tato DTG tiskárna vysokou kvalitu výstupů při mimořádné rychlosti tisku. Pro mnoho firem, které chtějí rozšířit výrobu a kontrolovat kvalitu svých konečných produktů, tak představuje tiskárna smysluplné řešení z ekonomického i kreativního hlediska.“ A dodává: „Je pro nás důležité, abychom naše zákazníky zbavili stresu a podpořili jejich důvěru v tiskárnu SC-F3000 při každém použití. Proto společnost Epson poskytuje kompletní tiskové řešení DTG: tiskárnu, inkousty, software i podporu.“