HP rozšiřuje nabídku Everything-as-a-Service a ukázalo novinky v oblasti tisku pro partnery

Společnost HP Inc. představila na HP Reinvent, své největší globální konferenci pro partnery, novou vlnu inovací pro kancelářský tisk.

„Nepřestáváme posouvat nabídku produktů a řešení pro partnery, ať už s HP spolupracují jakkoliv. Naše silné portfolio se stále chytřejšími řešeními a službami, zabezpečením a nejsilnější nabídkou tiskáren a MFP na trhu se neustále vyvíjí a nabízí firmám technologie, které budou potřebovat nejen dnes, ale i do budoucna,“ řekl Tuan Tran, generální ředitel a globální šéf oddělení pro kancelářský tisk v HP.

Chytřejší řešení a služby

Hlavním bodem oznámení je balíček řešení a služeb, které mají za cíl zlepšit uživatelskou zkušenost.

 • ·         JetAdvantage Apps: Lehce obsluhovatelná sada nástrojů pro vytváření a spouštění postupů práce s dokumenty v cloudu. JetAdvantage Apps umožní ověřeným partnerům přizpůsobit multifunkční tiskárny HP na míru zákazníkům tak, aby jim nabízely personalizované služby podle individuálních potřeb a šetřily čas i peníze tím, že zjednoduší manipulaci s informacemi na papíře na úroveň digitálních dat. HP brzy nabídne nejširší výběr integrovaných pracovních postupů s 35 aplikacemi (dostupnými do léta 2019) a 200 vývojářskými partnery.
 • Smart Device Services (SDS): Cloudová technologie HP SDS výrazně snižuje náklady na služby a maximalizuje provozuschopnost milionů zařízení po celém světě. Partneři, kteří již začali řešení SDS využívat, hlásí v průměru 15% úspory. SDS dokáže na dálku vyřešit některé problémy a dodává servisním technikům informace, díky kterým o 5-10 % častěji opraví potíže už při první návštěvě, čímž se dostávají až na 95% úspěšnost prvních návštěv. SDSnyní dokáže předvídat poruchy klíčových komponent, ještě než skutečně nastanou, takže je možné problém vyřešit včas, aby zařízení u zákazníka nebylo nikdy mimo provoz.

Lídr v zabezpečení tiskových řešení

Podle nedávného průzkumu HP má 83 % uživatelů zabezpečený počítač a 55 % i svá mobilní zařízení. Pouze 41 % z nich však používá zabezpečenou síť, řízení přístupu, ochranu dat nebo zabezpečení koncových zařízení na svých tiskárnách. Naštěstí se v RFI a RFQ dokumentech stále zvyšují požadavky na zabezpečení tisku, ve kterém dokáže HP nabídnout partnerům více možností než jakýkoliv jiný výrobce. HP je jediným výrobcem tiskáren, který splňuje požadavky NIST na kyberbezpečnost, provozuje tzv. Bug Bounty program na vyhledávání kritických chyb a nabízí zabudovaný systém pro sledování obousměrného pohybu malwaru se schopností automatické opravy.

 • HP je jediný prodejce tiskáren s firmwarem a softwarem s certifikací SD-PAC. Tato certifikace zahrnuje HP FutureSmart firmware, HP JetAdvantage Security Manager, HP Access Control, HP JetAdvantage SecurePrint a HP JetAdvantage Insights.
 • S ohledem na svůj cíl zlepšovat bezpečnostní zaškolování, certifikaci i prodejní nástroje pro partnery nyní HP rozšiřuje své prodejní nástroje pro snadné vyhodnocování koncových zařízení zákazníka, přípravu nabídek a nastavování výnosných bezpečnostních postupů. K dnešnímu dni poskytlo HP bezpečnostní školení pro více než 700 partnerů. Získejte certifikaci pro zabezpečení koncových zařízení a požádejte o přístup k nástrojům pro vyhodnocení zabezpečení.

Ještě silnější portfolio multifunkčních tiskáren

HP zároveň představilo dosud nejsilnější portfolio multifunkčních tiskáren na trhu, které především minimalizuje čas potřebný k zavádění a provozu efektivních řešení.

 • ·         Aktualizované portfolio A4 tiskáren dále rozšiřuje nabídku HP.
 • Aktualizované a rozšířené portfolio LaserJet A3
  • Rozšířené řady LaserJet 700 a 800 nyní nabídnou nové modely pro malé a střední firmy, kterým pomohou ochránit zařízení, data i dokumenty díky nejsilnějšímu zabezpečení na trhu.
  • Nové tiskárny LaserJet A3 – ve verzi Enterprise a smluvní verzi Managed (M751 & E75245) – jsou prvními jednoúčelovými tiskárnami A3 LaserJet, které dostaly technologii tonerů JetIntelligence pro úsporu energie.
  • Vylepšené prvky firmwaru, které doplňují rostoucí hardwarové portfolio HP a cílí na trh kopírek, včetně stanovení kvót pro jednotlivé uživatele v rámci zabudovaného účtování úloh, pokročilých kopírovacích funkcí a klonování konfigurací pro jednodušší instalaci tiskových flotil.

Dostupnost

Nové řady HP A4 EcoSmart LaserJet 500 a 600 a rozšířené řady A3 LaserJet 700 a 800 budou dostupné od 1. května 2019 u kvalifikovaných partnerů nebo přímo u HP.

Inovovaná série HP A4 400 bude v České republice dostupná od 1. června 2019.