HP začne nabízet prý nejpokročilejší a nejbezpečnější A3 tiskárny

HP oznámila, že bude dodávat nové multifunkční A3 tiskárny do více než 80 klíčových zemí po celém světě. Součástí portfolia této další generace je i 54 modelů navržených tak, aby kvalifikovaným partnerům umožnilo nabízet produkty přizpůsobené na míru a uspokojilo tak co nejširší škálu potřeb a požadavků zákazníků na tisk.

Nové A3 portfolio od základu mění zkušenost zákazníků i servisních pracovníků. Nabízí pokročilé bezpečnostní prvky, které na současném trhu nemají obdobu, cenově dostupnou barvu prostřednictvím tiskové technologie HP PageWide a delší provozní čas díky technologii HP Smart Device Services.

HP spolupracuje s 500 distributory po celém světě, kteří jsou zároveň největšími a nejrychleji rostoucími partnery v daných regionech. S uvedením A3 portfolia dostali nyní partneři nové možnosti jak navýšit své tržby a marže v této oblasti trhu, kde hraje partnerská síť distributorů hlavní úlohu a která dosahuje 55 miliard dolarů.

Nové A3 tiskárny od HP, vybavené nejmodernějšími bezpečnostními prvky na trhu, které jsou nezbytné proti vzrůstajícímu množství bezpečnostních hrozeb namířených na podnikové multifunkční tiskárny, jsou nejbezpečnějšími podnikovými multifunkčními tiskárnami na světě. Moderní multifunkční tiskárny se dnes chovají spíše jako počítače, ale ze stovek milionů, kolik jich na světě je, mají adekvátní zabezpečení méně než dvě procenta. Zlepšování bezpečnosti tisku by proto mělo být pro firmy tou nejvyšší prioritou. Multifunkční podnikové tiskárny od HP jsou vybaveny komplexní sadou bezpečnostních prvků, které mají za úkol chránit zařízení, data i dokumenty a vytváří několikavrstvý přístup k zabezpečení, který je nezbytný při boji se současnými pokročilými útoky.

Portfolio multifunkčních A3 tiskáren od HP – zahrnující tři modely PageWide a třináct modelů LaserJet – těží z nové, na cloudu založené platformě HP Smart Device Services (SDS) pro optimalizaci servisních zásahů. SDS zaručuje maximální dobu provozu zařízení díky pokročilé diagnostice, odstraňování závad a možnostem vzdálených oprav, kterými jsou tyto nejpokročilejší sady nástrojů pro multifunkční tiskárny vybaveny.

Zařízení HP PageWide Pro učinila barevný tisk cenově dostupnější, zároveň se ale mohou pochlubit nejrychlejším tiskem ve své třídě. Jedno a multifunkční zařízení nabízí rychlost tisku mezi 35 a 60 stranami za minutu (nebo až 80 stran za minutu v módu General Office). Technologie PageWide je také šetrnější – spotřebuje až jednu sedminu energie oproti konkurenčním barevným laserovým zařízením ve stejné třídě a zároveň tak vytváří i výrazně méně odpadu díky menšímu množství použitých obalů.