Konica Minolta představuje Workplace Hub pro pracoviště budoucnosti

Konica Minolta přestavila Workplace Hub, nové inovativní řešení podnikového IT, sjednocující všechny technologie organizace pomocí jediné centralizované platformy. Workplace Hub je navržen pro pracoviště budoucnosti všech velikostí a podporuje jejich digitální transformaci. První verze Workplace Hub, která bude dostupná v říjnu 2017, přímo řeší nárůst komplexnosti IT účinnější a efektivnější správou široké řady nástrojů, služeb a zařízení, využívaných moderními organizacemi.

Tato nová platforma představuje další fázi v dlouhé historii inovací společnosti Konica Minolta, podtrhuje její pozici na trhu IT služeb a jde vstříc firemním zákazníkům a jejich měnícím se potřebám. Workplace Hub funguje jako centrum, zjednodušující a zefektivňující IT organizace při snížení celkových nákladů na správu IT. Zároveň dokáže poskytovat v reálném čase datové analýzy, které pomohou ke zlepšení firemních procesů. Nový ekosystém Workplace Hub, řídící a koordinující celou IT infrastrukturu a služby napříč stávajícími i budoucími IT systémy, poskytuje uživatelům centrální přehledový panel, který nabízí obsáhlý náhled na využívání IT v rámci celého podniku, což umožňuje jednoduchou správu a optimalizaci systémů.

Produktový plán platformy navíc zahrnuje budoucí integraci internetu věcí, umělé inteligence, Intelligent Edge a nástrojů podpory rozhodování, které se stávají nosnými body podnikatelského prostředí zítřka. Přidání této kognitivní vrstvy pohledu do organizace umožní intuitivní chápání světa, který lidem dává možnost lépe spolupracovat a na základě dostupných dat rozhodovat inteligentněji, efektivněji a snadněji.

Ten nejlepší hardware, bezpečnost a IT řešení zajišťují globální partnerství se společnostmi Hewlett Packard Enterprise, Sophos a Microsoft. Další služby od společností Canonical a BrainTribe přináší sílu open source a pokročilou správu dat, usnadňující efektivní digitální transformaci jakékoli firmy.

Tento strategický posun umožní společnosti Konica Minolta dodávat ucelenější řešení digitální transformace, a nadále tak bude pokračovat ve své tradici poskytování těch nejlepších produktů a služeb na firemním trhu jako celku.