Zákazníci Konica Minolta mohou nyní ušetřit při instalaci web-2-print řešení

Konica Minolta nově nabízí zákazníkům kompletní webhosting tiskových služeb. Ti tak nyní mohou využívat softwarové řešení Printgroove JT Web GO bez toho, že by museli investovat do dodatečného nákupu hardwaru a do plateb spojených s IT správou. Obdobné komplexní web-2-print řešení nenabízí kromě Konica Minolta žádná jiná společnost na trhu.

„Prostřednictvím softwaru Printgroove JT Web GO nabízíme další nástroj pro zefektivnění podnikání našich zákazníků,“ řekl Jiří Skopový, obchodní ředitel Konica Minolta Business Solutions Czech a dodal: „Toto sofistikované tiskové řešení zvyšuje flexibilitu práce a posiluje kontrolu nad realizovanými zakázkami, a to bez dodatečných nákladů na nákup vlastního serveru a jeho následnou správu.“

Softwarové řešení Printgroove JT Web GO nabízené společností Konica Minolta funguje na principu využívání externího serveru, který je nepřetržitě propojen s webovým prostředím. Odkudkoli je tak možné on-line zadávat a nastavovat tiskové úlohy. Tato platforma je navíc všem k dispozici 7dní v týdnu, 24 hodin denně.

Printgroove JT Web GO je vhodný především pro poskytovatele tisku, úřady státní správy a velké společnosti, které mají pobočky či kanceláře na různých místech. Obecně jej však může využít každá společnost, která potřebuje zkoordinovat své aktivity v oblasti tisku a nechce investovat do vlastního serveru. Konica Minolta jeho prostřednictvím cílí také na začínající a malé podnikatele, kteří nechtějí pořizovat další drahé IT vybavení a financovat jeho správu.

Konica Minolta má v oblasti web-2.print a automatizace tiskových úloh přes 10 let zkušeností. Během celého období průběžně v úzké spolupráci se zákazníky vylepšuje parametry řešení Printgroove JT Suite tak, aby odpovídaly jejich individuálním potřebám.