Zmenšené tiskárny HP LaserJet Pro M15 a M28

HP Inc.představila nová zařízení HP LaserJet Pro M15 a M28, prý nejmenší laserové tiskárny ve své třídě na světě. Ty byly navrženy tak, aby umožnily domácnostem a malým firmám co nejrychlejší tisk a přitom se vešly do jakéhokoliv prostoru.

Tiskárny HP LaserJet Pro M15 a M28 jsou nyní o celých 30 % menší než předchozí generace. Na výšku měří podobně jako obyčejná tužka nebo průměrný chytrý telefon. Mají proto velmi elegantní a kompaktní design, díky kterému se vejdou prakticky kamkoliv. I přes jejich miniaturní rozměry dokážou vytisknout až 18/19 stran za minutu. Jejich uživatelé tak dokončí své projekty, kterým hoří termín, rychle a bez problémů.

Tiskárny HP LaserJet Pro M15 a M28 umožní mobilním pracovníkům jednoduše tisknout nebo skenovat obchodní dokumenty i objednávat nové tonery – to vše přímo z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace HP Smart App.

Nejmenší laserová tiskárna ve své třídě je také vůbec nejlevnější tiskárnou od HP. Domácnostem nebo malým firmám tak pomůže ušetřit peníze a zároveň jim nabídne kvalitu a spolehlivost, jakou od předního výrobce tiskáren očekávají.

Tiskárny jsou intuitivní, dostaly jednoduchý design a díky technologii HP Auto-on/Auto-off automaticky šetří energii. Kromě toho přichází k zákazníkům už s předinstalovanými barevnými kazetami, takže jsou připraveny začít tisknout hned po vybalení z krabice.

Nové řady tiskáren HP LaserJet Pro M15 a M28 budou v České republice dostupné od dubna 2018. Model M15a za 1899 Kč; M15w za 2199 Kč; M28a za 2699 Kč a model M28w za 2999 Kč.