Canon zrychluje digitalizaci dokumentů i díky automatickému odstraňovači sponek

Společnost Canon dlouhodobě přichází s řešeními, která usnadňují přechod firem do digitálního světa. Tím je i nový automatický odstraňovač sponek A1, který exkluzivně pro Canon vyvinula společnost MAX Co. LTD a který lze zakoupit samostatně nebo v sadě s vysokorychlostními skenery řady imageFORMULA. Firmy, které potřebují zvýšit produktivitu a chtějí digitalizovat nebo kopírovat papírové dokumenty vysokou rychlostí, díky této kombinaci zařízení nebude už nic brzdit.

I když se zdánlivě může jednat o maličkost, odstranění sešívacích spon je zásadním krokem při digitalizaci dokumentů. Při ručním odstraňování může být proces časově náročný a vzniká riziko fyzického zranění nebo poškození dokumentu. Automatický odstraňovač sponek-A1 (Instant Staple Remover-A1) zvládne jedním dotykem odebrat sešívací spony z dávky dokumentů až o 30 listech.

Firma Sonis GmbH, která je již 20 let partnerem společnosti Canon, testuje prototyp a mluví o obrovském úspěchu. „Automatický odstraňovač sešívacích spon představuje zásadní revoluci v přípravě papírových dokumentů pro zákazníky. Už žádné poškozené dokumenty, žádná znečištění na pracovišti a žádné riziko zranění při ručním zacházení se sponami. Díky tomu mohou naši zákazníci výrazně zkrátit celkovou dobu potřebnou k přípravě dokumentů,“ říká Klaus Schwanitz, generální ředitel společnosti Sonis GmbH.

Tim Brosnihan, Business Development Manager společnosti Canon Europe, říká: „Tlak na digitalizaci papírových dokumentů a pracovních toků za poslední rok vzrostl. Spony mohou být významnou překážkou v procesu zachycování informací. Jejich ruční odstranění vyžaduje spoustu času a úsilí a existuje riziko roztržení nebo poškození dokumentů. Tím, že nabízíme rychlé odstranění spon pomocí automatického odstraňovače sponek A1 spolu s rychlými produkčními skenery imageFORMULA, umožňujeme zákazníkům výrazně zvýšit produktivitu. Velký užitek z času a úsilí, které ušetří, budou mít zejména centralizované digitální podatelny a skenovací kanceláře, interní týmy na úřadech, v bankovnictví, zdravotnictví, logistice, ale i ve výrobě nebo ve školství.“