Domácí tiskárny Canon řady PIXMA TS

Společnost Canon Europe uvádí na trh čtyři nové řady kompaktních tiskáren koncipovaných pro moderní domácnosti – Canon PIXMA TS8350, Canon PIXMA TS6350, Canon PIXMA TS5350 a Canon PIXMA TS3350. Všechny modely nabízí rodinám a studentům neomezené kreativní možnosti – od tisku a personalizace fotografií po výtvarnou a uměleckou tvorbu.

Zprovoznit je lze během několika málo minut a pomocí aplikace Canon PRINT propojit přímo s chytrým telefonem nebo tabletem. Sada kreativních aplikací Canon umožňuje tisknout jedním tlačítkem a snadno upravovat grafické soubory – od vyladění památečních fotografií k dokonalosti v editoru Easy-PhotoPrint po tvorbu módních nehtových samolepek na večerní párty pomocí aplikace Nail Sticker Creator (pouze u řady PIXMA TS8350). Technologie Canon FINE a inkousty ChromaLife100 jsou zárukou delší životnosti fotografií – až 100 let při uložení v albu.

Lidé všech věkových kategorií, kteří rádi tvoří, si mohou vybrat z široké škály kreativních tiskových médií, včetně zažehlovacích fólií, magnetického materiálu, opakovaně použitelných samolepek nebo fotografického papíru ve formátu 9 x 9 cm a 13 x 13 cm. Na internetových stránkách Canon Creative Park navíc výtvarně a tvořivě zaměření uživatelé naleznou tisíce zajímavých papírových skládaček a vystřihovánek, které si mohou stáhnout, vytisknout a sami doma složit.

Při užívání originálních inkoustů Canon mohou uživatelé získávat body do programu odměn společnosti Canon, které lze směnit za různé kreativní tiskové produkty, včetně fotografického papíru nebo magnetických médií.

Nejpokročilejší ze čtveřice nových tiskáren, bohatě vybavená multifunkční Canon PIXMA TS8350, je vynikající volbou pro fotografické nadšence a kreativní rodiny. Bezproblémově spolupracuje s kreativními aplikacemi Canon a podporuje různá tisková média. Díky technologii FINE se 6 samostatnými inkousty poskytuje fotografie kvalitativně srovnatelné s profesionální fotolaboratoří. Tiskárny Canon PIXMA TS8350 se dodávají v červené, černé a bílé barvě[i] a jsou vybaveny velkým intuitivním dotykovým displejem o úhlopříčce 10,8 cm, slotem na paměťovou kartu SD pro přímý tisk fotografií a víceúčelovým zásobníkem pro potisk disků a samolepek na nehty. Umožňuje tisk na široké spektrum médií a nabízí bezkonkurenční tiskové a kreativní možnosti.

Tiskárna Canon PIXMA TS6350 Series je pokročilé, asymetricky konstruované zařízení 3 v 1 s dvojitým zásobníkem na papír, automatickým výstupním zásobníkem a intuitivním OLED displejem o úhlopříčce 3,7 cm. Stiskem tlačítka Wireless Connect se dokáže během minut spojit s chytrým zařízením.  Tato víceúčelová tiskárna spolupracuje s kreativními aplikacemi Canon. Využívá 5 samostatných inkoustů a dodává se v černém nebo bílém provedení1. Zvládne jakoukoli tiskovou úlohu – od pracovních dokumentů a rodinných fotografií po různé tvůrčí projekty včetně nažehlovacích obrázků, opakovaně použitelných samolepek, čtvercového formátu a magnetických obrázků.

Elegantní multifunkční tiskárny 3 v 1 Canon PIXMA TS5350 umožňují kreativně zaměřeným uživatelům bez rozdílu věku jednoduše a rychle realizovat své tvůrčí nápady – navrhovat a tisknout vlastní samolepky a magnety, upravovat fotografie apod. Téměř libovolný předmět si mohou upravit podle svého nebo svůj grafický počin vytisknout pomocí sady aplikací Canon včetně Canon PRINT, Easy-PhotoPrint Editor, Message In Print a internetové stránky Creative Park.  

Kompaktní tiskárny řady Canon PIXMA TS5350 se dodávají ve čtyřech barevných provedeních (černé, bílé, růžové a zelené1). Jsou vybavené přehledným OLED displejem s úhlopříčkou 3,7 cm a stavovými LED indikátory. Využívají vysoce kvalitní tiskové kazety FINE, díky nimž bude každé dílo působivé. Tiskárny Canon PIXMA TS5350 potěší i uživatele sociálních sítí, protože dokáží přímo z aplikace Canon PRINT tisknout fotografie v typickém čtvercovém formátu (13 x 13 cm a 9 x 9 cm).

Řada Canon PIXMA TS3350 nabízí cenově dostupné stylové a vysoce funkční tiskárny typu „vše v jednom“. Dodává se v černé, červené nebo bílé barvě1, ze kterých si mohou vybrat studenti nebo domácnosti, kterým jde o rychlý a kvalitní tisk dokumentů a fotografií v živých barvách bez okrajů až do rozměru 13 x 18 cm. Tiskárny Canon PIXMA TS3350 jsou jednoduché, ale zachovávají si kreativní možnosti vyšších modelů Canon PIXMA TS8350, Canon PIXMA TS5350 a Canon PIXMA TS6350. Umožňuje tisk na opakovaně použitelná samolepicí a magnetická média formátu 13 x 13 cm a využívat kreativní aplikaci Easy-PhotoPrint Editor nebo internetovou stránku Creative Park.

Tiskárny řad Canon PIXMA TS8350, Canon PIXMA TS6350, Canon PIXMA TS5350 a Canon PIXMA TS3350 bude možné zakoupit v online obchodu společnosti Canon a u oficiálních prodejců značky Canon od září 2019.


[i] Některé barvy nemusí být ve vašem regionu v nabídce.