Kyocera má čtyři nové barevné A4 multifunkce M60xx a M65xx

Nová A4 multifunkční zařízení Kyocera, založená na unikátní technologii Ecosys, tisknou rychlostí 26 stránek za minutu, mají životnost až 600 tisíc vytištěných stránek a toner stačí vyměnit až po vytištění 7 tisíc černobílých a 5 tisích barevných stránek. Nové modely – ECOSYS M6026cdn, M6526cdn, M6026cidn a M6526cidn – přinášejí vysokou kvalitu barevného tisku a nabízí mimořádně nízké náklady na vytištění jedné strany. Černobílý tisk vychází na 0,36 Kč / A4 a barevný na 2,07 Kč / A4.

Nové multifunkce ECOSYS M6026cidn a M6526cidn jsou navíc vybaveny platformou HyPAS (Hybrid Platform for Advanced Solutions), která umožňuje vícestupňové procesy. Ty jsou sloučeny do řešení na jedno kliknutí, což zjednodušuje provoz zařízení. Jednou z HyPAS aplikací, která je k dispozici, je zabezpečené tiskové řešení MyQ, které umožňuje firmám kontrolovat a sledovat výstup dokumentů, a šetřit tak tiskové náklady. MyQ také chrání důvěrnost tištěných dat, umožňuje snadné přepínání mezi různými jazyky a optimalizuje workflow faxových a scanovaných dokumentů.

Kromě komponent a spotřebního materiálu s dlouhou životností nabízejí nová multifunkční zařízení Kyocera ECOSYS mnoho způsobů, jak ušetřit náklady vymezením výstupního dokumentu. Přístup k zařízení lze ovládat pomocí specifických kódů jednotlivých firemních oddělení, což umožňuje kopírovat a tisknout pouze oprávněným uživatelům. Navíc limity kopírování a tisku mohou být definovány na jednotlivé uživatele s vyhrazeným vymezením pro barvu. Ovladač KX umožňuje vytváření tiskových profilů založených na aplikaci, např. oboustranný černobílý tisk pro specifické aplikace na PC.

Vestavěná duplexní jednotka šetří firmám peníze snížením spotřeby papíru a optimalizací jejich využití. Duplexní barevné skenování při použití standardního dokument procesoru pro 50 listů přináší také velkou úsporu. Přechodem z papírového na digitální workflow je sdílení a archivace dokumentů mnohem jednodušší a rychlejší. Naskenované dokumenty je možné zasílat na e-mailové adresy, do síťových složek a současně faxovat pomocí několika stisků kláves, a tak se vyhnout těžkopádnému, drahému a neefektivnímu procesu sdílení a oběhu papírových informací a archivaci dokumentů.

Spotřeba elektrické energie u modelů ECOSYS M6026cdn a M6526cdn, M6026cidn a M6526cidn byla ve srovnání s jejich předchůdci snížena až o 34 %.

Maximální vstupní kapacita papíru nových multifunkcí včetně volitelných doplňků činí 1300 listů, díky čemuž je možné zajistit takřka nepřetržité kopírování a tisk. Také rychlý procesor PowerPC 465S – 667MHz umožňuje krátké zahřívání a tisk první kopie, vysoká rychlost motoru zkracuje čekací dobu na minimum. Vysoký standard přídavných zařízení a standardní paměť 1024MB usnadňuje práci při zpracování i těch největších dokumentů.