Novinky a bestsellery Kyocera

Jaké jsou nejzajímavější produkty značky Kyocera a co nového se chystá pro rok 2019 přibližuje Václav Dvorský, marketingový manažer společnosti Kyocera Document Solutions Czech.

Jaké produkty z vaší aktuální nabídky do konce letošního roku považujete za nejzajímavější a proč?

V naší aktuální nabídce považuji za zajímavé malé výkonné černobílé tiskárny A4 a multifunkce A4 a A3. Vykazují vysokou rychlost tisku, skvělou produktivitu, vysokou odolnost. Jejich předností je, že dokáží bezproblémově fungovat ve výrobních podnicích, kde odolávají vlivům výrobního prostředí, vysoké vlhkosti, prašnosti, teplotám. Nejsou tedy určeny jen pro běžné kancelářské prostředí, ale obstojí i v náročném provozu. KYOCERA tento nelehký úkol bez problému zvládá.

Nabízíte do konce roku nějaké cenové akce, výprodeje, cashbacky?

Jako každý rok, tak i letos jsme pro naše obchodní partnery z řad dealerské sítě a naše zákazníky připravili zajímavé cenové akce, abychom ještě více podpořili prodej technologie KYOCERA v nejsilnější sezóně roku.

Co patří v letošním roce mezi vaše bestsellery a proč si myslíte, že tomu tak je?

V posledních letech sledujeme trend orientace zákazníků na menší výkonné tiskárny A4 ECOSYS. Poměr cena/výkon je zde velmi příznivý, důraz je kladen na šetrnost k životnímu prostředí. Tiskárny ECOSYS splňují všechny náročné požadavky na ochranu životního prostředí, jako jsou emise, hluk, odpad a jeho zpracování. Za zmínku také stojí nový design, nové modely mají kompaktnější rozměry a  zabírají tak v kancelářích méně místa.

Jaké produktové i další novinky budete uvádět na trh v nejbližší době a čím budou zajímavé?

Všechny novinky z portfolia tiskových zařízení KYOCERA jsme již v tomto roce uvedli na trh, abychom byli připraveni na nadcházející, obchodně nejzajímavější období roku. Další novinky očekáváme v prvním kvartále roku 2019, kdy je budeme uvádět na český a slovenský trh.