Barevná A3 multifunkce Sharp MX-2630N

Sharp Electronics CEE dnes oznámil rozšíření barevných MFP formátu A3 o základní model. Model MX-2630N podporuje flexibilní způsob práce a nabízí funkce pro snadné použití, jež jsou společné pro celou řadu barevných MFP formátu A3 . To znamená, že Sharp nyní nabízí uživatelům v malých a středních podnicích (SMB) a menších pracovních skupinách stejný zlepšený výkon v rozsahu od 26 do 75 str./min.

Model MX-2630N standardně zahrnuje celou řadu intuitivních funkcí urychlujících práci, mimo jiné upravitelné uživatelské rozhraní, dostupné pomocí 7” dotykové obrazovky a integrované pull-printing řešení. Tato jedinečná nabídka od Sharpu eliminuje potřebu tiskového serveru nebo jakéhokoli komplikovaného rozšiřujícího systému. Uživatelé mohou místo čekání u obsazeného zařízení bezpečně tisknout z jakékoli síťové MFP.

 

Mimo naplnění všech základních potřeb v oblasti tisku, skenování a kopírování, lze MX-2630N snadno integrovat do existujících workflow včetně mobilních a cloudových aplikací. Uživatelé se mohou pomocí MFP připojit k populárním veřejným cloudovým službám jako je BOX, SharePoint a Microsoft Drive. To znamená, že informace lze kdekoli a kdykoli bezpečně sdílet.

Sharp nabízí také podnikům další flexibilitu v podobě široké palety volitelných funkcí, mimo jiné řadu pokročilých možností dokončování, funkci Office Direct Print a architekturu Sharp Open System.

Alexandr Stočes, Product Manager, Sharp Electronics ČR a SR, uvádí „Víme, že pokud má být technologie používána a má mít reálný dopad na produktivitu podniku, pak musí být jednoduchá, intuitivní, jednotné a zároveň musí být schopna spojit se s ostatními zařízeními. Díky zaměření na funkce, jež přináší podnikům ty největší výhody, je naše inovovaná řada barevných MFP formátu A3 obrovským úspěchem a pomáhá vytvořit lepší pracovní prostředí pro naše zákazníky po celé Evropě“.

Základní model MX-2630N posiluje nabídku Sharp v oblasti řady MX barevných MFP formátu A3, jež nyní zahrnuje 14 modelů zaměřených na potřeby prostředí pracovních skupin SMB. Zjednodušené produktové řady, společné uživatelské rozhraní a ovládání a sdílené spotřební materiály znamenají, že je řada MX přínosem jak pro kancelářské pracovníky, tak pro vlastníky podniků, IT manažery a partnery obchodních kanálů.