Sharp A4 získal ocenění iF design award za černobílou A4 MFP

Digitální černobílé modely MFP formátu A4 Sharp MX-B455W / MX-B355W získaly prestižní ocenění iF design award pro rok 2019. Toto ocenění je jedním z nejprestižnějších ocenění v oblasti produktového designu.

Ocenění iF Design Award je udíleno za vynikající design v sedmi kategoriích. Mimo jiné produkt, obal a komunikaci (včetně designu webu). V rámci všech kategorií se o ocenění pro rok 2019 celkově ucházelo 6 375 produktů z 52 zemí. MFP Sharp zvítězila v kategorii produkt.

Cílem Sharp bylo navrhnout MFP formátu A4, kterou by šlo umístit vedle stolu, aniž by působila rušivě. Při hledání uhlazené a efektivní podoby zařízení bez vystupujících částí nakonec Sharp vytvořil siluetu s lehkými křivkami.  Tato MFP navíc disponuje stejným, snadno použitelným rozhraním, používaným ve strojích Sharp formátu A3. To znamená, že z výhod shodné, uživatelsky přívětivé obsluhy, mohou těžit kanceláře všech velikostí.

Funkce a specifikace modelů MX-B455W/B355W jsou navrženy pro zvýšení produktivity kanceláře. Verze MX-B455W nabízí vysokorychlostní barevné skenování rychlostí 110 obr./min. oboustranně – přináší tedy jednu z nejvyšších rychlostí v celém odvětví*1. Mezi další z hlavních vlastností patří konektivita s cloudovými službami jako jsou Google Drive™ a OneDrive®.