Sharp získal ocenění Buyers Lab za nejlepší řadu MFP pro rok 2019

Sharp Electronics Europe, divize Sharp Electronics Corporation (SEC), oznámila, že získal ocenění Keypoint Intelligence Buyers Lab za nejlepší modelovou řadu MFP pro rok 2019. Sharp si také odnesl dvanáct ocenění Buyers Lab Pick, jež jsou udílena produktům s vynikajícím hodnocením v celé řadě kategorií.

Významné ocenění za modelovou řadu roku je společností Buyer‘s Lab, vedoucí autoritou v oblasti zařízení pro digitalizaci dokumentů a softwarových řešení, každoročně udělováno tomu výrobci multifunkčních tiskáren (MFP), jehož produktová řada je celkově na základě důkladných dvouměsíčních laboratorních zkoušek vyhodnocena jako nejlepší. Mezi celou řadu hodnocených faktorů patří spolehlivost, kvalita obrazu, produktivita, snadné použití, nabídka možností konektivity a celková hodnota.

„MFP Sharp jsou již dlouhou dobu známy pro svoji kvalitu, inovace i snadné použití a jejich aktuální řada se tohoto standardu drží,“ uvedl George Mikolay, člen správní rady divize kopírovacích zařízení/produkce, Keypoint Intelligence – Buyers Lab.

„Ve skutečnosti aktuální řada Sharp ve smyslu použitelnosti určuje průmyslový standard. Ovládací panely jsou z pohledu uživatele vysoce intuitivní a upravitelné. Díky tomu mohou uživatelé snadno přistupovat k nejčastěji používaným funkcím skenování a kopírování. K tomu přidejte snadno použitelné ovladače, výsuvnou klávesnici a inovativní, cenami ověnčený webový nástroj a budování workflow je pro běžné uživatele i IT správce hračkou. Plus, v kancelářském prostředí, kde je dokonalá spolehlivost klíčovým faktorem, vyčnívá řada Sharp jako nepochybný lídr v rámci celého odvětví.“

Modelová řada roku je nejvyšší ocenění udílené v rámci cen Buyer‘s Lab výrobcům MFP. Pro kvalifikaci musí mít výrobce od Buyer‘s Lab otestovány modely v nejrůznějších kategoriích, mimo jiné černobílé i barevné modely ve formátech A4 a A3. Mimo to musí výrobce pro všechny otestované modely dosáhnout vysokého počtu Pick Awards (Ocenění „Naše volba“). Cena Pick Award, vyhlašovaná dvakrát ročně, je udílena produktům, jež poskytují v rámci rozsáhlé sady laboratorních testů Buyers Lab nejlepší výsledky.

 

Sharp během minulého roku získal cenu Buyers Lab Pick Award za následující zařízení:

 •          Vynikající MFP s rychlostí tisku 30 str./min.– Sharp MX-M3070 (zima 2019)
 •          Vynikající MFP s rychlostí tisku 35 str./min.– Sharp MX-M3570 (léto 2018)
 •          Vynikající MFP s rychlostí tisku 40 str./min.– Sharp MX-M4070 (zima 2019)
 •          Vynikající MFP s rychlostí tisku 50 str./min.– Sharp MX-M5070 (léto 2018)
 •          Vynikající MFP s rychlostí tisku 60 str./min.– Sharp MX-M6070 (zima 2019)
 •          Vynikající MFP s rychlostí tisku 90 str./min.– Sharp MX-M905 (zima 2019)
 •          Vynikající barevná MFP s rychlostí tisku 65 str./min.– Sharp MX-6580N (zima 2019)
 •          Vynikající barevná MFP s rychlostí tisku 75 str./min.– Sharp MX-7580N (zima 2019)
 •          Vynikající profesionální velkoobjemová MFP s rychlostí tisku 70 str./min.– Sharp MX-7090N (zima 2019)
 •          Vynikající profesionální velkoobjemová MFP s rychlostí tisku 80 str./min – Sharp MX-8090N (zima 2019)
 •          Vynikající MFP pro střední a malé podniky – Sharp MX-B355W (zima 2019)
 •          Vynikající MFP pracovní skupiny středí velikosti – Sharp MX-B455W (léto 2018)

„Na získání tohoto prestižního ocenění za modelovou řadu MFP roku od Keypoint Intelligence – Buyers Lab jsme hrdí,“ uvedl Ben Lake, Senior Product Manager, Sharp Europe. „Tato cena a dvanáct ocenění Pick Awards za jednotlivé modely MFP jsou oceněním práce, kterou jsme v rámci návrhu vysoce efektivních zařízení pro moderní řízení dokumentů, odvedli. Zaměřujeme se na produktivitu a bezpečnost tak, aby úspěch našich zákazníků byl i naším úspěchem.“