Nová černobílá zařízení Xerox

Nové tiskárny Xerox určené pro malé a střední podniky se vyznačují vyšší rychlostí a produktivitou. Usnadňují tak tisk vysoce kvalitních a profesionálně vypadajících dokumentů, a to odkudkoliv z kanceláře díky volitelné Wi-Fi konektivitě.

Rychlost tisku 45 stran formátu A4 za minutu staví černobílou tiskárnu Xerox Phaser 3610 Printer a multifunkční tiskárnu WorkCentre 3615 na samotný vrchol produktů v jejich kategorii. “Oba modely je možné vybavit volitelnými zásobníky papíru s kapacitou až 550 archů. Celkově tak můžete mít k dispozici zásobu papíru až 2350 listů, která umožní vysokou pracovní zátěž a uspokojí širokou škálu tiskových potřeb,” uvádí Šárka Sakařová z Xeroxu. Tiskové rozlišení 1200 x 1200 dpi umožňuje tisk kvalitních materiálů, výkazů, faktur.

Apple AirPrint, který je kompatibilní s oběma zařízeními, vychází maximálně vstříc zaměstnancům mimo kancelář. S touto aplikací je v případě připojení k firemní síti možné zadat tisk dokumentů a emailů prostřednictvím mobilního telefonu s operačním systémem iOS. Díky službě Xerox PrintBack budou mít zaměstnanci své dokumenty připraveny k vyzvednutí, jakmile se opět dostaví do kanceláře.

Jako opravdové multifunkční zařízení vám WorkCentre 3615 MFP umožní zadat další úlohu i tehdy, jsou-li předchozí ještě v procesu. Zařízení navíc umí skenovat menší sešité formáty, bez nutnosti svázané dokumenty rozebírat.

Pracovní komfort zvyšují také vysokokapacitní tonery prodlužující interval mezi jejich výměnou. Náklady na tisk pomáhá snižovat také oboustranný tisk, případně tisk několika stran na jeden arch papíru. Standardní výbavou obou zařízení je Secure Print pro bezpečný tisk důvěrných dokumentů.

Obě tisková zařízení využívají ekologických tonerů Xerox EA. Nový emulzní, ekologický toner potřebuje o 20°C nižší teplotu fixace než standardní toner. Tím snižuje spotřebu energie až o 40% a celý tiskový proces pak snižuje tvorbu CO2 o 35%.