Xerox představuje devět inovací pro produkční tisk

Společnost Xerox představila řadu inovací pro oblast produkčního tisku včetně nových tiskových strojů, přídavné technologie rozšiřující možnosti tiskových zařízení i prvků umělé inteligence a automatizace. Devět nových produktů podporuje rychlost a produktivitu tisku, zaměřuje se také na zvýšení zisku poskytovatelů tisku.

Na online konferenci za účasti partnerů a klientů z celého světa představila společnost Xerox tyto novinky:

  • Modul Color Accelerator pro Baltoro, který rozšiřuje aplikace inkoustového tisku a přidává automatizaci úspory.
  • Novou fluorescenční růžovou barvu pro tiskový stroj Xerox Iridesse Production Press.
  • Vylepšuje tak jeho metalické, bílé a jasné palety barev.
  • Tři nové tiskárny, které umožňují tisk vyššího objemu, využití více médií a nabízí rozšířené možnosti barev v řadě VersaLink a Versant.
  • Dvě zdokonalení v rychlosti tisku u stroje Xerox Nuvera, které zlepšují konkurenceschopnost.
  • Software pro správu médií s podporou umělé inteligence (AI), který nabízí vysoce kvalitní obrazy s minimálními požadavky nastavení a času zaměstnanců.
  • Automatizované aktualizace workflow pro bezproblémový ozdobný tisk s FreeFlow Core 6.0.

Jako lídr na trhu v nabídce barevných tiskových technologií se společnost Xerox zavázala pomáhat zákazníkům rozšiřovat jejich podnikání, zvyšovat produktivitu pomocí nových technologií a chránit jejich stávající investice novými nástroji a funkcemi.

Vylepšením digitálního tisku Xerox poskytovatelům tisku zvyšuje ziskovost, nabízí vyšší marže a umožňuje zákazníkům expandovat do nových oblastí. Podle Keypoint Intelligence se očekává, že zlepšení digitálního tisku vygeneruje 25 miliard dolarů ročně a může zvýšit zisk tiskových společností o 50 až 400 procent. Díky snazšímu, přizpůsobitelnějšímu a rychlejšímu tisku poskytují technologie Xerox zákazníkům více možností, aby mohli rozšířit své podnikání a zvýšit zisk.

„Nejrychleji rostoucím segmentem tisku je jeho vylepšování a Xerox nabízí nejširší sadu řešení, která klientům pomůže rozšířit jejich podnikání,“ uvedla Tracey Koziol, seniorní viceprezidentka Global Offerings, Xerox. „Nové technologie a funkce, které zavádíme, rozšiřují možnosti a potenciál zisku stávajících zařízení a zavádějí nové tisky, které reagují na poptávku po větším objemu a rozšířených paletách barev. Existuje důvod, proč Xerox zůstává špičkou na trhu produkčního tisku.“

Xerox Color Accelerator pro Baltoro

Platforma Xerox Baltoro™ High Fusion Inkjet Press, leader na trhu inkoustových tiskáren B3, má nově oborově zdokonalený modul. Xerox Color Accelerator pro Xerox Baltoro HF Inkjet Press zvyšuje kvalitu tisku, rozšiřuje možnosti využití jednotlivých médií a automatizaci tak, aby byl inkoustový tisk využitelný například i pro přímé zasílání pošty, pohlednic a katalogů. Díky inteligentní automatizaci používá Baltoro k očištění inkoustových hlavic o 50 % méně inkoustu než konkurenční tiskárny, a tím zvyšuje dobu provozuschopnosti a produktivitu stroje, současně poskytuje konzistentní a spolehlivou kvalitu tisku.

Fluorescenční růžová pro Iridesse

Xerox nabízí nejširší škálu barev Beyond CMYK napříč všemi portfolii, a to jak škálou barev, zdobením, smíšenými metalízami, možnostmi využitelnosti médií a digitálního vylepšení jednoho průchodu.

Xerox Iridesse ® Production Press přidává do své stávající palety Beyond CMYK ke zlaté, stříbrné, bílé a čiré nově i možnosti tisku speciálním suchým fluorescenčním růžovým inkoustem. Ten umožňuje poskytovatelům tisku nabízet svým klientům nové možnosti tisku a tím se odlišit od konkurence.

Nová tiskárna VersaLink Graphic Arts

Nejnovějším přírůstkem do rodiny VersaLink je Xerox VersaLink ® C8000W, cenově dostupná vstupní brána na trh ve zdobném tisku. Díky bílému, azurovému, purpurovému a žlutému toneru jsou tisky výraznější. Příkladem využití jsou nejrůznější obálky, lepení oken, obtisky a štítky. Xerox VersaLink ® C8000W je malé zařízení, které nabízí čistotu a kvalitu, a vyniká nad typickým čtyřbarevným tiskem.

Dva nové Versanty

Xerox rozšiřuje i řadu tiskáren Versant o dva nové stroje, které podporují tisk na širším spektru médií a přidávají automatizační funkce, které nepotřebují tolik lidské obsluhy a čas potřebný k nastavení tisku.

Tiskárna Xerox Versant ® 280 Press umožňuje tisk ve střední produkci s možnostmi využití silnějších médií (400 gsm) pro aplikace, jako jsou vizitky. S možností All Stocks at Rated Speed (ASRS) je Versant 280 rychlejší než jakýkoliv konkurent v tisku silnějších materiálů. Zákazníci mohou tisknout miliony speciálních barev pomocí sady Adaptive CMYK+, která využívá bílou, zlatou, stříbrnou, čirou a fluorescenční látku jedinečnou pro Xerox v této třídě produktů.

Tiskárna Xerox Versant 4100 Press zvládá vyšší množství a větší produkční zátěž než Versant 280 a přináší tak možnost tisku více zakázek tím, že zkracuje dobu potřebnou k instalaci a tiskne na více typů médií než kterýkoliv konkurenční tiskový stroj. Model 4100 zvládá také silnější papír, až 400 gsm. Automatizovaná správa šetří čas a snižuje lidskou chybovost.

Rychlejší Xerox Nuvera

Série Xerox Nuvera® je postavena pro prostředí s vysokou produkcí. Naši zákazníci v loňském roce vytvořili více než 35 miliard výtisků. Produkční systém Xerox Nuvera 157 MX a monochromatické produkční tiskárny Xerox Nuvera MX Perfecting Production System vylepšily rychlost tisku rozpoznáváním znaků magnetického inkoustu (MICR), aby překonaly jakýkoliv konkurenční tisk. MICR, řada čísel, která umožňuje určitým počítačům číst a zpracovávat informace, je klíčová pro zpracování bankovních, mzdových a vládních šeků s testovaným a důvěryhodným zabezpečením Xerox Nuvera.

Efektivnost řízená technologiemi

Software pro správu médií s podporou AI. PredictPrint Media Manager Software je součástí nového Versant 4100 a lze ho přidat i do tiskového stroje Iridesse. Pomocí umělé inteligence software automaticky identifikuje používané médium a nabídne správné nastavení tisku. Uživatelé jednoduše naskenují čárový kód, umístí papír do zásobníku a pomocí průvodce nastavením provedou optimalizaci systému pro danou aplikaci.

FreeFlow ® Core 6.0 automatizuje proces přípravy souboru k tisku a nyní obsahuje aplikaci vylepšení Beyond CMYK. FreeFlow Core využívá předem připravené pracovní postupy k bezproblémovému nanášení ozdobného tisku, jako je zlato, stříbro, bílá, čirá a fluorescentní barva, aniž by došlo ke změně zdrojového souboru.

„Nové produkty a funkce jsou skvělými technologickými novinkami. Tato komplexní řešení vítají naši zákazníci, kteří potřebují rozšířit své podnikání a odlišit ho v ekonomickém prostředí,” řekla Marybeth Gilbert, viceprezidentka a generální ředitelka společnosti Production Business, Xerox. „Naši zákazníci vědí, že se mohou spolehnout na inovace společnosti Xerox v reakci na jejich obchodní potřeby.”