Nové Sharp MX-B355W a MX-B455W řady Advanced

Společnost Sharp Electronics CEE oznamuje, že uvádí na trh novou řadu černobílých MFP formátu A4. Nové modely MX-B355W a MX-B455W řady Advanced jsou prvními produkty společného podniku se společností Foxconn a nabízí stejně výkonné funkce pro realizaci workflow i snadné použití, jako modely Sharp formátu A3.

Nové modely budou disponovat rychlostmi tisku až 45 str./min. a rychlostmi skenování až 110 stran za minutu.  Nabízí kombinaci intuitivních a časově úsporných funkcí jako je uživatelsky upravitelné rozhraní na 7” LCD dotykovém ovládacím panelu. Zavedení tohoto společného rozhraní napříč celou nabídkou MFP Sharp formátu A3 a A4 znamená, že ať už si zákazníci vyberou jakékoli zařízení, barevné nebo černobílé, je uživatelské i administrátorské prostředí vždy stejné a komfortní.

Modely MX-B355W a MX-B455W zahrnují funkce typicky spojované s většími zařízeními formátu A3, například, Office Direct Print a OCR, jež usnadňují digitalizaci, ukládání a sdílení informací.

Tyto modely také nabízí bezplatné pull-printing řešení, jež ukládá tiskové úlohy pro pozdější autentifikaci. To znamená, že jsou dokumenty tištěny pouze tehdy, když je uživatel u zařízení a chrání tak citlivé dokumenty před tím, aby byly ponechány bez dohledu vytištěné v přihrádce tiskárny. To může být důležitým argumentem pro všechny podniky, kde probíhá přehodnocení procesů práce s daty před zavedením Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), ke kterému dojde v květnu.

Alexandr Stočes, Product Manager, Sharp Electronics CEE, uvádí „Chápeme, že čas a prostor představují v rušných kancelářích mnohdy nedostupný luxus. Uživatelé proto hledají technologie, jež jim urychlují a zjednodušují každodenní úkony. Naše nová zařízení nabízí stejný výkon a funkcionality, jež byste očekávali od daleko většího zařízení, nicméně naše zařízení jsou více flexibilní s menšími nároky na prostor.“

Mimo naplnění všech základních potřeb v oblasti tisku, skenování a kopírování, lze tyto černobílé modely formátu A4 snadno integrovat do existujících síťových aplikací a veřejných cloudových služeb, takže lze informace bezpečně sdílet, kdykoli a kdekoli k nim přistupovat. Cloudová konektivita dostupná pomocí funkcionality Sharp Cloud Connect umožňuje snadný přístup k populárním službám, jako je Microsoft OneDrive® for Business, SharePoint® Online, Box a Google Drive™. Pro ještě větší klid jsou tyto modely vybaveny bezpečnostním systémem Sharp s vícevrstvým zabezpečením.

Modely MX-B355W a MX-B455W  řady Advanced jsou již nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů.