OKI na veletrhu Reklama Polygraf 2014

Na právě probíhajícím veletrhu Reklama Polygraf 2014 na pražském výstavišti PVA Letňany stánek společnosti OKI poprvé v ČR představí OKI ES9541 – kompaktní LED tiskárna formátu SRA3 se systémem tisku CMYK+1, přičemž pátou barvou je buď bílá, nebo lak.

Pětibarevná A3++ tiskárna OKI ES9541 využívá k tisku víceúrovňovou digitální LED technologii, která zajišťuje ostré a živé tiskové výstupy, což v kombinaci s rozlišením 1 200 x 1 200 dpi poskytuje jistotu kvalitních výstupů při rychlosti barevného tisku až 50 stran A4 za minutu. Podporována jsou média s gramáží až 360 g/m2 jednostranně a 320 g/m2 oboustranně s rozměry papíru od A6 po SRA3. Díky zcela přímému průchodu papíru potiskne i reklamní bannery o délce až 1,3 m.

Na výstavě OKI prezentuje také LED tiskárny s bílým tonerem a tiskem CMYW pro cenově dostupný tisk bílou barvou, vhodný například pro transferový potisk triček a dalších materiálů. K vidění je také kompletní výrobní postup při potisku triček se zapojením kalibrovaných tiskáren OKI a technologie Forever.