Xerox Work Centre 3655

Nové černobílé multifuknční zařízení od společnosti Xerox Work Centre 3655 přichází se skvělou kombinací inovativních funkcí a možností, díky nimž střední a malé firmy dosáhnou na řešení, které využívají velké korporace. To jim umožní zvýšit konkurenceschopnost a zároveň mít náklady pod kontrolou.

Nové multifunkční zařízení vybavené technologií Xerox ConnectKey pomáhá maximalizovat efektivitu práce s dokumenty. Funkce tisku jediným dotykem odesílá dokumenty automaticky na email, cloud nebo do úložiště dokumentů. Pokročilé funkce pak umožňují tisk z počítače, mobilního zařízení, USB či cloudu. Díky EIP (Xerox Extensible Interface Platform) mohou uživatelé jednoduše přizpůsobovat svá řešení bez dodatečných technologií nebo podpory IT oddělení.

WorkCentre 3655 dokáže okopírovat či vytisknout první stranu dokumentu už za 8 sekund a nabízí rychlost tisku až 45 stran za minutu. Zařízení má volitelně kapacitu až 2350 listů papíru, díky čemuž se zcela vyhnete hromadění úloh a navíc šetříte čas strávený doplňováním papíru.

Přídavné funkce:

  • Jednoduchá správa tisku – Xerox Global Print Driver umožňuje IT zaměstnancům nainstalovat, aktualizovat a řídit nejen Xerox zařízení, ale také zařízení jiných značek přímo v síti prostřednictvím jediného tiskového ovladače – což zjednodušeuje workflow koncových uživatelů.
  • Rozšířené bezpečnostní funkce – integrovaná technologie McAfee aktivně monitoruje bezpečnostní hrozby a reaguje na ně, minimalizuje nutnost vstupů uživatele a zvyšuje dobu plynulého fungování pro dokončení práce.
  • Nízkonákladová řešení – povolení umožňují personalizovaný přístup k tiskovým funkcím – například k oboustrannému tisku, a to podle uživatele, skupiny, času nebo aplikace – pomáhají tak udržovat náklady pod kontrolou.