Kyocera Taskalfa 3252ci: vysoce doporučeno Buyers Laboratory

KYOCERA Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení oznámila, že nezávislá testovací laboratoř Buyers Laboratory (BLI) udělila tiskárně KYOCERA TASKALFA 3252ci certifikát “Highly Recommended” a certifikát spolehlivosti „Reliable Certified”  pro rok 2016.

Více než dva měsíce prováděla BLI pečlivé testování prakticky všech vlastností, schopností a výkonnosti tohoto multifunkčního zařízení. TASKalfa 3252ci byla vyhodnocena jako “celkově vynikající” ve své třídě.

Součástí testu bylo posouzení spolehlivosti 125 tisíci impresemi, v průběhu této testovací doby se multifunkce zasekla pouze jednou. Analytici BLI poznamenali, že komponenty s dlouhou životností a vysoká maximální kapacita papíru přispívá k menším prostojům, a to jak u barevného, tak u černobílého tisku, kde byly prokázány shodné výsledky při dlouhodobém běhu zařízení.

TASKalfa 3252ci oslovila BLI rychlostí vytištění prvního listu a zhotovení první kopie, stejně jako rychlostí skenování. Zařízení je vybaveno technologií HyPAS a je tak připraveno k začlenění do procesů jakékoliv firmy či podniku. Analytici BLI věnovali také zvláštní pozornost schopnosti mobilního tisku.

Zařízení MFP je vybaveno unikátním designem odpadního toneru: nádoba pro použitý černý toner může být využita jako odpadní kontejner, čímž se snižují prostory pro skladování a šetří se životní prostředí. Tato konstrukce přinesla multifunkci TASKalfa 3252ci  ocenění za vynikající výsledky v oblasti inovací v létě 2016 (Summer 2016 Outstanding Achievement in Innovation).