Skener Epson s detekcí podání dvou listů

Společnost Epson představuje skener DS-410, který nabízí skvělé kancelářské funkce za příznivou cenu. Je tak ideální pro uživatele z malých nebo domácích kanceláří, kteří si chtějí koupit funkcemi nabitý skener pro firemní použití a také pro IT oddělení, která chtějí vybavit kanceláře stolními skenery a nechtějí přitom překročit daný rozpočet.

Model DS-410 disponuje množstvím neocenitelných kancelářských funkcí, jako je technologie ochrany papíru. Ta spočívá v sadě pokročilých optických snímačů, které detekují podání dvou listů papíru současně, okamžitě zastaví stroj a upozorní uživatele. Tím chrání originály a zabezpečí naskenování všech stran. Tento skener řady WorkForce má robustní konstrukci, která mu umožňuje zvládat každodenní kancelářské úlohy, a přitom velmi kompaktní tělo, které zabírá minimum místa na pracovním stole.

Skener DS-410 je vybaven novým softwarem Epson Document Capture Pro 2.0, který je jednoduchým, přitom však výkonným nástrojem pro skenování, separaci a distribuci dokumentů v rámci firmy. Kromě toho, že tento software pomáhá automatizovat firemní procesy, provádí pokročilé vylepšení obrazu a automatické pojmenování souborů. Software Document Capture Pro 2.0 bude součástí všech nových skenerů Epson a je kompatibilní s většinou existujících výrobků pro skenování.

Marcel Divín, Branch Office Manager CZ & SK ve společnosti Epson Europe, říká: „Mnoho firem potřebuje cenově dostupné skenery ve velkém objemu pro všechny kanceláře. Stejně tak mnoho lidí pracujících z domova potřebuje kompaktní skener, který zvládne všechny základní skenovací úlohy. Skener DS-410 tyto požadavky plní rychle a efektivně a nabízí množství dalších kancelářských funkcí navíc. S naším novým, všestranným softwarem Document Capture Pro 2.0 tvoří sadu, která skutečně šetří čas.“

Skener WorkForce DS-410 bude k dispozici od 1. září 2017 za doporučenou maloobchodní cenu 9 941,51 Kč (bez DPH).

Hlavní funkce:

·         Cenově dostupný, všestranný skener pro firmy s množstvím skvělých kancelářských funkcí

·         Robustní konstrukce s kompaktní velikostí i pro nejmenší kancelářské prostory

·         Režim automatického podávání spouští skenování po vložení listu

·         Kompatibilní se systémy Windows a Mac

·         Software Document Capture Pro 2.0 a Epson Scan 2.0 pro bezproblémové používání

·         Detekce současného podání dvou listů zajišťuje správné naskenování všech důležitých dokumentů

·         Technologie ochrany papíru zastaví skener v případě nesprávného podání

·         Rychlost skenování: 26 str./min / 52 obr./min

·         Lze použít papíry o hmotnosti od 50 g/m² do 209 g/m²

·         Automatický podavač na 50 listů

·         Ruční režim formátu A3 automaticky spojuje přední a zadní stranu dokumentu bez nutnosti použít ochranou obálku

·         Vysokorychlostní rozhraní USB 2.0

·         Režim dlouhého papíru umožňuje manipulaci s papírem velikosti až 215,9 mm × 3 048 mm

·         Pracovní vytížení 3 000 skenů za den

·         Zaváděcí nabídka zahrnuje pětiletou záruku od společnosti Epson