Vlajková loď v černobílém kancelářském prostředí

Impromat uvádí na trh novou nástupnickou řadu výkonných černobílých multifunkcí – modely Aficio MP 6002SP / MP 7502SP / MP9002SP.

Vedle již tradiční robustnosti, rychlosti a životnosti 9 mil. archů přináší tato řada množství pokročilých funkcí pro správu dokumentů. Svými vlastnostmi je ideálním řešením pro prostředí všech velkých pracovních skupin. Nový GWNX kontroler, umožňující komfortní obsluhu, byl speciálně vyvinutý s odborníky na design a funkcionalitu.

Černobílá multifunkční zařízení Ricoh Aficio MP 6002SP / MP 7502SP / MP 9002SP disponují tiskovou rychlostí 60 / 75 / 90 stran za minutu se standardním rozlišením 1.200 dpi při tisku. Maximální vstupní kapacita papíru je neuvěřitelných 8.300 listů. Standardem je potisk médií se zvýšenou gramáží 220 g/m2. Skener s automatickým oboustranným skenováním na jeden průchod má vysokou rychlost až 178 A4 / min.

Významnou novinkou přepracovanéno tiskového enginu je výrazně snížená spotřeba elektrické energie (TEC), díky novému systému zažehlování a novému polymernímu toneru jsou posunuty teploty zažehlování na 110-120°C. Posíleno je i zabezpečení zařízení modulem šifrování pevného disku a veškeré komunikace ať již na stroji, nebo přímo v LAN. Novinkou je sklopný LCD dotykový panel s integrovanou čtečkou USB/SD pro skenování i tisk dokumentů z paměťových médií.

Výše zmíněný nový grafický kontroler nabízí uživatelsky personalizované nastavitelné prostředí (pro automatizaci opakovaných činností) s funkcí webového prohlížeče přímo se stroji samotném. Z dokončování je možno jmenovat 3 typy finišerů včetně tvorby brožur a děrování. Dalším dokončovacím prvkem je u této řady skládačka, která umí až 6 druhů skladu.