Canon a McAfee spolupracují na bezpečnosti multifunkcí

V dnešním digitálním světě je bezpečnost vším. Proto se společnost Canon spojila s odborníky na kybernetickou bezpečnost – společností McAfee. Společně pracují na dalším posilování ochrany kancelářských zařízení Canon prostřednictvím IT inovací. Se softwarem McAfee Embedded Control chránícím před malwarem a jinými útoky se uživatelé multifunkcí Canon mohou bez obav věnovat hledání nových zdrojů příjmů s jistotou, že mají informace společnosti i jejích obchodních partnerů zabezpečené.

Bezpečnost v každé chvíli

Canon chce dát svým zákazníkům jistotu, že mohou zcela důvěřovat bezpečnosti nabízených kancelářských zařízení. Díky partnerství se společností McAfee nabízí sílu kombinované odbornosti a rozptyluje obavy z online hrozeb. Multifunkční kancelářská zařízení imageRUNNER ADVANCE jsou navrhována již včetně integrovaného zabezpečení. S tím, jak se malware rychle vyvíjí, potřebují lidé i firmy ochranu, která zvládne držet krok s vývojem.

McAfee Embedded Control Software[1] se neustále aktualizuje podle toho, jak se mění kybernetické hrozby. Chrání tak firmy i proti dosud neznámému ohrožení. Řešení obsahuje také průběžně aktualizovaný seznam bezpečných autorizovaných aplikací, takže dokáže chránit i před novými bezpečnostními riziky, nechtěným narušením bezpečnosti a útoky hackerů.

Takanobu Nakamasu, executive viceprezident Document Solutions společnosti Canon Europe, říká: „Stále více našich stávajících i potenciálních zákazníků vyjadřuje obavy ohledně zabezpečení kancelářských zařízení. Uzavřeli jsme proto partnerství se společností McAfee, abychom mohli z obav udělali příležitost. Zkombinovali jsme náš hardware a software s vnitřní bezpečností softwaru McAfee Embedded Control, abychom dokázali nabídnout nejlepší zabezpečení a čerstvé  inovace v jediném optimalizovaném řešení. Teď můžeme s jistotou oslovovat i náročné zákazníky a využívat rozvojových příležitostí díky nabídce upgradu stávajícím zákazníkům.“

Chytřejší investice pro byznys

Firmy očekávají, že jim jejich investice do kancelářských zařízení přinese maximální hodnotu. S vylepšeními firmwaru Canon to je nejen možné, ale také inteligentní a jednoduché. Zákazníci budou mít přístup k čerstvým inovacím, a to bez nutnosti pořizovat si každý půlrok nový hardware. Každá aktualizace prodlužuje životnost zařízení díky nahrazení zastarávajících funkcí. Kybernetické hrozby nikdy nespí, a proto si odpočinek v oblasti technologického vybavení kanceláře nemůže dovolit ani úspěšná firma. Canon kvůli tomu hodlá neustále posouvat laťku v oblasti inovací zabezpečení, aby se její zákazníci mohli soustředit výhradně na další růst svého podnikání.

„Naše strategie aktualizace firmwaru dvakrát do roka dává firmám větší příležitost rozšiřovat nabídku jejich produktů a služeb, zatímco jako zákazníci Canon získávají požadovaná spolehlivá a praktická řešení bez nutnosti investic do nových technologií,“ vysvětluje Nakamasu.

Konzistentnost a kontrola s každou aktualizací

Canon ale usiluje také o zjednodušení ochrany svých zákazníků. Software McAfee Embedded Control dodává standardně s verzí firmware Platformy 3.9 a s vlastní platformou Unified Firmware. Usnadňuje instalaci na libovolné zařízení v tiskovém prostředí, takže zákazníci získávají stejnou kvalitu, zabezpečení a uživatelské rozhraní pro každé zařízení.

„Počet připojených zařízení ve firmách stále roste, a spolu s tím bohužel i rizika pronikání malwaru a dalších kybernetických útoků,“ uvádí Brent Smith, ředitel OEM Sales ze společnosti McAfee. „McAfee Embedded Control zajišťuje integritu systémů tím, že umožňuje pouze autorizovaný přístup k zařízením a blokuje nepovolené spustitelné soubory. V prostředí moderních hrozeb považujeme partnerství se společností Canon za výhru, díky které získají společnosti nezbytnou jistotu, že jejich citlivá podniková data zůstanou chráněna i v kancelářských dokumentech, které se mění v rámci workflow.“


[1] Tato funkce je k dispozici až u zařízení 3.Generace III. Edice.