Canon doplňuje multifunkce imageRUNNER ADVANCE o A4 monochromatické modely

Společnost Canon uvedla  na trh šest nových černobílých modelů řady imageRUNNER ADVANCE pro formát A4. Tato nový zařízení nesou označení iR ADV 525i, iR ADV 525iZ, iR ADV 615i, iR ADV 615iZ, iR ADV 715i a iR ADV 715iZ. 2. edice 3. generace imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 II má v nabídce nahradit aktuální modely 400i/500i, ale zákazníkům nabídne další významný posun v oblasti rychlosti, produktivity a bezpečnosti.

Nové modely jsou vybaveny těmi nejmodernějšími technologiemi, jimiž aktuální portfolio produktů 3. generace oplývá. Patří sem například nejnovější firmwarová platforma (Unified Firmware Platform), nástroj uniFLOW Online Express pro řízení nákladů a dále vylepšené bezpečnostní prvky multifunkčních zařízení.

 

Efektivita jako hlavní cíl

Nové základní modely jsou až o 30 % rychlejší než jejich předchůdci. Dosahují velmi solidní rychlosti až 71 str./min, ale zároveň zůstávají spolehlivé a kompaktní. Dokonale se tak hodí pro malé a střední podniky i do kanceláří a úřadů. Novinky ve výbavě se zaměřují na to, jak uživatelům co nejvíce ušetřit čas. Tomu také odpovídají použité technologie, mezi něž patří například nová tonerová kazeta typu „vše v jednom“, která zajišťuje bezproblémovou výměnu starého toneru za nový, aniž by bylo potřeba volat technika. Všechny stroje 2. edice staví na výhodách, které přinesla 3. generace imageRUNNER ADVANCE. Nové modely jsou postaveny na známém intuitivním uživatelském rozhraní ve spojení s barevným dotykovým displejem, který usnadňuje jejich ovládání. Uživatelům ulehčí život také konzistentnost celé platformy, jež přináší nejen spolehlivost, ale také možnost snadného přizpůsobení vlastním potřebám. Individualizované nastavení displeje a funkcí i možnost personalizovaného nastavení pomohu optimalizovat pracovní procesy.

 

Hospodárnost v popředí

Vestavěná cloudová platforma snižuje nároky na IT díky neustále se zdokonalující jednotné firmwarové platformě (Unified Firmware Platform – UFP), která zajišťuje automatickou instalaci nejnovějších funkcí a aktualizací. Multifunkční zařízení tak v každém okamžiku nabízejí nejlepší dostupnou funkcionalitu i úroveň zabezpečení s minimálními nároky na uživatele. Pro zákazníky to znamená větší jistotu návratnosti investice, protože nemusejí svá multifunkční zařízení měnit za nová kvůli vyvíjejícím se potřebám. Dalším přínosem pro zákazníky je, že mohou pomocí nástroje uniFLOW Online Express řídit celkové náklady na tisk díky integrovanému sledování, které umožňuje zobrazení i analýzu celé infrastruktury tisku. Celkové náklady navíc snižuje použití tonerové kazety typu „vše v jednom“, na což jistě uslyší firmy všech velikostí, které hledají především efektivitu a ekonomičnost provozu.

 

Zaměřeno na bezpečnost

Představované modely řady imageRUNNER ADVANCE disponují také množstvím nových nebo zdokonalených bezpečnostních funkcí, jež z nich dělají jedny z nejodolnějších a nejspolehlivějších černobílých strojů formátu A4 na trhu. Šifrování pevného disku je standardem a identifikace uživatele při přihlášení na zařízení chrání důvěrné informace a společně posilují bezpečnost, a to i při tisku z mobilních zařízení. U jednotlivých uživatelů je navíc možné zablokovat přístup k jednotlivým funkcím stroje. Díky tomu lze účinně bránit neoprávněnému šíření citlivých informací v souladu s požadavky GDPR.

 

Spolehlivé a kvalitní zařízení

Nová multifunkční zařízení, která disponují vestavěným DADF skenerem, volitelnou čtečkou karet a finišerem vyvinutým přímo pro tato zařízení, díky kompaktnímu designu zabírají minimální prostor, ale přesto nabízejí velmi vysokou kvalitu i funkčnost. Integrované cloudové softwarové řešení umožňuje bezproblémové začlenění stroje do stávajících systémů i vzdálený přístup k tisku. Komplexní softwarové a hardwarové řešení typu vše v jednom přináší špičkovou kvalitu obrazu a dokonale reaguje na požadavky a potřeby trhu v oblasti černobílého skenování a tisku A4.

„Rádi bychom touto poslední inovací 2. edice 3. generace portfolia imageRUNNER ADVANCE ukázali, jak moc nám na našich zákaznících záleží, ať už jsou jakkoli velcí, nebo mají jakékoli požadavky,” vysvětluje Micaela Longová, odbornice na produktový marketing společnosti Canon Europe. „Ať už vaše kancelář patří mezi ty menší či střední, nebo se řadíte mezi velké podniky, nabídka kancelářských zařízení společnosti Canon dokáže vyhovět vašim potřebám i velikosti rozpočtu. Nabízí vždy tu nejlepší funkčnost ve své třídě a zároveň i úroveň zabezpečení, která sbírá nezávislá ocenění.“

 

Hlavní specifikace řady imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 II

 • Design 3. generace (hluboká černá/titanová bílá)
 • 52 str./min, 61 str./min, 71 str./min
 • 25,6 cm palcový dotykový displej
 • Vestavěný jednoprůchodový DADF skener
 • Snímač pohybu
 • WiFi ve standardu
 • Technologie založená na tonerových kazetách typu “vše v jednom”
 • Integrovaný finišer (model s finišerem/ model bez finišeru)
 • Kapacita zásobníků papíru:
 • 650 listů (zásobník na 550 listů, víceúčelový zásobník: 100 listů)
 • 3 200 listů v maximální konfiguraci
 • Kapacita výstupu papíru:
 • Model bez finišeru: 500 listů
 • Model s finišerem: 1 000 listů
 • Víceúčelový zásobník: A4, A5, A5R, A6R, B5R, formát obálky (60 – 199 g/m²)
 • Zásobník: A4, A5, A5R, A6R, B5R (60 – 135 g/m²)
 • Duplexní tisk: 60 – 120 g/m²