Canon posiluje portfolio imageRUNNER ADVANCE

Canon Europe uvádí na trh nové kancelářské zařízení imageRUNNER ADVANCE C475 III, barevnou multifunkci pro formát A4 využívající technologii tonerových kazet typu “vše v jednom”. Nové zařízení rozšiřuje oceněné[1] portfolio III. edice 3. generace nabídkou rychlých barevných multifunkcí se zajímavými produkčními parametry a nižšími nároky na prostor a investice. Canon také modernizuje řady imageRUNNER ADVANCE 525, 615 a 715 a posiluje nabídku zařízení se zlepšenou produktivitou, použitelností a zabezpečením. Uvedená zařízení kompletují III. edici modelové řady 3. generace a těží z výhod nejnovější platformy Unified Firmware Platform, řešení uniFLOW Online Express a zdokonalenou úrovní zabezpečení.

Nárůst produktivity

Poslední inovace portfolia imageRUNNER ADVANCE jsou velkým přínosem při zjednodušování workflow a zvyšování produktivity. Pomohou zrychlit zpracování dokumentů v podnicích s velkým objemem administrativy, jakou jsou právnické, architektonické nebo finanční firmy. Nové stroje tisknou kvalitní barevné výstupy rychlostí, která se dnes očekává u moderních multifunkčních zařízení A3, ovšem při nižších investicích a menších nárocích na prostor.

Canon vyvíjí platformu imageRUNNER ADVANCE v těsné spolupráci se svými zákazníky tak, aby vyhověl nejnovějším požadavkům trhu a maximalizoval efektivitu. Systém tonerových zásobníků typu „vše v jednom“ v nových zařízeních používá automatické čerpání. Tím dochází k rychlejší a jednodušší výměně toneru a zároveň minimalizuje plýtvání. Rychlé proniknutí do intuitivního ovládání zařízení zjednodušuje i stručné instruktážní video dostupné pro uživatele kdykoliv online na stránkách Canonu.

„Jednoduchost a produktivita je v srdci všeho, co děláme,“ vysvětluje Dan Woodstock, Product Marketing Manager z Canon Europe.„Technologii tonerových kazet typu „vše v jednom“ už využíváme celá desetiletí, a proto jsme rádi posílili naše portfolio III. edice o nové modely, které přinášejí snadnou výměnou spotřebního materiálu. Naše barevná multifunkční zařízení imageRUNNER ADVANCE C475 III pro tisk na formát A4 v sobě spojují to nejlepší z pokročilých technologií společnosti Canon s kvalitním tiskem bez kompromisů.“

Intuitivní ovládání, přirozená bezpečnost

Zapojení do cloudu, intuitivní uživatelské prostředí a další funkce zabezpečení integroval Canon do III. edice platformy 3. generace už v únoru. Tyto prvky bezpečnosti proto zahrnul i do nejnovějších zařízení, která poskytují konzistentní, uživatelsky přívětivé a zabezpečené prostředí. Nabízí tak vysokou kvalitu, i když pracujete se smíšenou skupinou zařízení. Za zvláštní pozornost stojí například tyto vlastnosti zařízení:

  • Kompatibilita s řešeními Security Information Event Management (SIEM) třetích stran, která zaručuje, že o zabezpečení je postaráno v celé síti vašich zařízení.
  • Velmi intuitivní uživatelské rozhraní pro ovládání.
  • Vlastní tiskové řešení uniFLOW Online a uniFLOW Online Express zaručující snadný tisk, skenování a možnost sledování, postavené na cloudové architektuře.

Základní technické údaje

imageRUNNER ADVANCE C475 III

Barevné multifukční zařízení A4

Provedení 3. generace (Damson Black/Titanium White)

52 str./min, 61 str./min, 71 str./min

Dotykový displej 25,7 cm

Zabudovaný jednoprůchodový skener s automatickým podavačem

Snímač pohybu

Standard Wi-Fi

Technologie tonerových kazet typu „vše v jednom“

Zabudovaný interní finišer (model s integrovaným finišerem/bez finišeru)

Kapacita zásobníků papíru:

  • 650 listů (kazeta: 550 listů, víceúčelový zásobník: 100 listů)
  • 3200 listů v maximální konfiguraci

Kapacita výstupních zásobníků:

  • Model bez finišeru: 500 listů
  • Model s finišerem: 1000 listů

Víceúčelový zásobník: A4, A5, A5R, A6R, B5R, Envelope a 60–199 g/m2

Kazeta: A4, A5, A5R, A6R, B5R, a 60–135 g/m2

Oboustranný tisk: 60–120 g/m2

imageRUNNER ADVANCE 525/615/715 III

Provedení 3. generace (Damson Black/Titanium White)

52 str./min, 61 str./min, 71 str./min

Dotykový displej 25,7 cm

Zabudovaný jednoprůchodový skener s automatickým podavačem

Snímač pohybu

Standard Wi-Fi

Technologie tonerových kazet typu „vše v jednom“

Zabudovaný interní finišer (model s interním finišerem/bez finišeru)

Kapacita zásobníků papíru:

Kapacita výstupních zásobníků:

Víceúčelový zásobník: A4, A5, A5R, A6R, B5R, Envelope a 60–199 g/m2

Kazeta: A4, A5, A5R, A6R, B5R, a 60–135 g/m2

Oboustranný tisk: 60–120 g/m2


[1]https://www.keypointintelligence.com/news/awards/2019/keypoint-intelligence-honors-the-best-software-solutions-tested-this-year-with-pick-and-outstanding-achievement-awards/