Epson WorkForce WF-100W – nejmenší A4 inkoustovka

Tiskárna WorkForce WF-100W je nejmenší a nejlehčí inkoustová tiskárna formátu A4 na světě a je také snadno přenosná. Má integrovanou baterii, kterou lze kdekoli dobít prostřednictvím rozhraní USB nebo pomocí dodaného síťového adaptéru. Její rozměry jsou 309 x 154 x 61 mm a váží 1,6 kg.

Je to také jediná přenosná tiskárna s LCD displejem, která používá pigmetový inkoust. Zajišťuje tedy trvanlivý a rychleschnoucí tisk, u něhož se nemusíte obávat rozmazání. Tiskárna WF-100W má velmi snadné ovládání a jde o jedinou přenosnou tiskárnu s možnostmi připojení prostřednictvím rozhraní Wi-Fi a Wi-Fi Direct1. Nabízí také řešení Epson Connect zahrnující funkce Epson iPrint a Email Print . Tato tiskárna je kompatibilní se službami Google Cloud Print a Apple AirPrint .

Tiskárna WF-100W se skvěle hodí pro všechny, kdo potřebují vytisknout dokumenty, faktury a smlouvy mimo kancelář, jako jsou obchodní zástupci nebo opraváři. Lze ji totiž snadno použít v autě, doma nebo v kanceláři klienta. Přestože je tiskárna WF-100W primárně určena k použití na cestách, možnost připojení prostřednictvím Wi-Fi, malé rozměry a nenápadný design oceníte také v případě umístění v prostorách, které vyžadují na pohled estetickou a malou tiskárnu, jako například na recepci v kancelářské budově.