Jedny z nejlepších celkových nákladů na vlastnictví v dané třídě

Společnost Epson pomáhá malým a domácím kancelářím snížit náklady na tisk pomocí dvou nových multifunkčních černobílých LED tiskáren. Modely Epson WorkForce AL-MX200DNF a WorkForce AL-MX200DWF nabízejí nejlepší hodnoty TCO (celkové náklady na vlastnictví) ve své třídě, zejména díky oboustrannému tisku, vysoké rychlosti tisku až 30 str./min a vysokému pracovnímu cyklu až 30 000 stran měsíčně.

Oba modely nabízejí funkci tisku, skenování, kopírování a faxování, přičemž model AL-MX200DWF navíc přidává možnost bezdrátového připojení. Tiskárny lze prostřednictvím připojení k síti sdílet v rámci malých pracovních skupin. Díky kompaktní velikosti a vysouvacímu zásobníku papíru je lze rovněž snadno umístit na stůl.

Každý z modelů WorkForce AL-MX200DNF a WorkForce AL-MX200DWF využívá snadno vyměnitelné černobílé zásobníky toneru. Vzhledem k uživatelsky přívětivému provedení stačí zásobník toneru vložit do slotu a otočit jím. Pracovníci se tak místo údržby tiskáren budou moci soustředit na svou práci.

Elise Delarue, produktová manažerka společnosti Epson Europe, říká: „Tiskárny Epson WorkForce AL-MX200DNF a AL-MX200DWF nejenže podnikům nabízejí velmi nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO), ale navíc umožňují snadné sdílení naskenovaných dokumentů. Soubory lze skenovat rovnou na paměťové moduly USB nebo odeslat přímo do e-mailu.“

Elise dodává: „Tyto modely jsou rovněž kompatibilní s aplikací Epson iPrint. Uživatelé si mohou nainstalovat tuto aplikaci a poté bezdrátově tisknout, skenovat a sdílet data z chytrých telefonů a tabletů odkudkoli v kanceláři: ideální řešení pro rychlý tisk dokumentů na poslední chvíli před schůzkami nebo tisk zpráv, aniž by bylo nutné zapínat počítač. S řadou WorkForce AL-MX200 získáte skutečně dostupné a spolehlivé řešení s vysokým výkonem, které zvýší vaši produktivitu.“

Modely WorkForce AL-M200DNF a WorkForce AL-M200DWF jsou dostupné od února 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 10.245 CZK a 11.424 CZK.