Kyocera má 6 nových černobílých multifunkcí

Kyocera Document Solutions představila novou řadu šesti černobílých multifunkčních zařízení formátu A4 Kyocera ECOSYS. S rychlostí tisku 40 až 60 stran za minutu nabízí mnoho užitečných funkcí, které pomáhají pracovníkům jednoduše a úsporně tisknout. Maximální vstupní kapacita 2600 stran až ze šesti různých zdrojů pomáhá zajistit nepřetržitý tisk a kopírování. Integrované funkce komprese dokumentů zjednodušují jejich digitalizaci.

Zařízení disponují oboustranným podavačem originálů na 75 listů, který skenuje rychlostí až 40 stran za minutu. To usnadňuje práci s velkými objemy kopírování a skenování. Díky funkci oboustranného skenování formátu A6 je ideální pro použití ve zdravotnictví nebo finančním sektoru.

Snadné použití a optimalizace workflow s HyPAS
Kyocera Document Solutions vyvinula otevřenou softwarovou platformu, která umožňuje konsolidaci vícestupňových procesů do „single-click“ operací. Tím se zjednodušuje provoz zařízení a zvyšuje produktivita zaměstnanců. Tato platforma se nazývá HyPAS (Hybrid Platform for Advanced Solutions) a kombinuje Javu a technologie webových služeb.
Čtyři zařízení z nové řady A4 multifunkcí Kyocera ECOSYS M3040idn, M3540idn, M3550idn a M3560idn, jsou technologií HyPAS vybaveny, a tak mohou organizace využívat celou řadu existujících HyPAS aplikací Jednou z dostupných HyPAS aplikací je řešení zabezpečeného tisku MyQ, které se díky této platformě může ovládat přes barevný dotykový panel stroje. MyQ umožňuje firmám sledovat a kontrolovat výstup dokumentů a ušetřit na tiskových nákladech. Zároveň zajišťuje ochranu důvěrnosti tištěných dat, snadné přepínání mezi různými panely jazyků a optimalizaci oběhu skenovaných a faxových dokumentů.