Monochromatické multifunkce Kyocera TaskAlfa 1800 a 2200

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, představuje dvě monochromatická multifunkční zařízení z řady TASKalfa. Nová TASKalfa 1800 a 2200 přináší vysoký výkon a nové funkcionality vyhledávané zákazníky z oblasti malých firem a pracovních skupin, které vyžadují spolehlivý oběh dokumentů.

Nové modely TASKalfa nahrazují multifunkce TASKalfa 180/220 a nabízí základní funkce včetně kopírování, tisku a barevného skenování ve výchozí konfiguraci. Úsporný provoz je ideální pro malé a střední podniky, které hledají efektivní zařízení s nízkými náklady. Výhodou je i snadná obsluha pomocí nově navrženého ovládacího panelu. Oba modely se vyznačují dlouhou životností válce až 150 tisíc stránek, to znamená snadné zajištění optimální provozuschopnosti při nižší potřebě údržby. Rychlost tisku se pohybuje od 18 do 22 stran/minutu, ve formátu A3 je to 8 /10 str./min. Cena tisku za A4 stránku je u obou modelů 0,14 Kč.

TASKalfa 1800 a 2200 rozšiřují řadu uživatelsky přívětivých tiskáren Kyocera, které jsou nastaveny pro efektivní oběh dokumentů. Funkce barevné skenování umožňuje uživatelům snadno uložit, organizovat a digitalizovat dokumenty, což je nezbytné v každé malé kanceláři. Funkce „ID Card Copy“ je snadno dostupná prostřednictvím dedikovaného tlačítka na ovládacím panelu. To umožňuje kopírovat obě strany originálu karty na jednu stránku papíru pouhým stisknutím tlačítka. Tím se výrazně zjednodušuje a zefektivňuje kopírování jakýchkoli karet, jako jsou karty pojištění, řidičské průkazy a průkazy totožnosti, což výrazně šetří čas a peníze.

Dodržování bezpečnosti a ochrana osobních a utajovaných dat je stále častějším požadavkem, proto jsou oba modely vybaveny funkcí “Print Box”. Ta umožňuje dočasné ukládání důvěrných dokumentů na počítači uživatele, dokud uživatel nestiskne tlačítko Print Box na ovládacím panelu multifunkce TASKalfa 1800/2200 a nevybere to správné číslo Print Boxu. Pouze tak může být dokument vytištěn. Pro vyšší bezpečnost je možné chránit Print Box heslem.