Ocenění iF Design Award 2017pro A4 tiskárny a multifunkce Kyocera

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, oznamuje, že nové A4 multifunkce a tiskárny ECOSYS M5526cdw, ECOSYS P5026cdw, ECOSYS M2640idw a ECOSYS P2040dw získaly cenu iF Design Award 2017, udělenou Mezinárodním forem pro design v Německu (International Forum Design GmbH).

Všechny tyto produkty prokázaly vynikající výsledky, zejména kompaktní design, nízkou hlučnost provozu a dlouhou životnost. Kyocera obdržela ocenění iF Design Award zejména díky designu konstrukce, která je vyvinuta pro použití tiskáren v kanceláři. Oceněny byly také další vlastnosti, jako snižování nákladů na tisk, šetrnost k životnímu prostředí a uživatelská přívětivost produktů. Stejné čtyři modely získaly v loňském roce “Good Design Award 2016”, toto ocenění uděluje veřejně prospěšná společnost Japan Institute for design Promotion (JDP).

Kyocera bude i nadále vyvíjet spolehlivá zařízení, která přinášejí vysokou kvalitu nejen výkonem, ale také  svým designem a použitelností, a tím chce přispívat k rozvoji moderních kancelářských prostředí, kde mohou uživatelé efektivně řídit a spravovat své dokumenty.

Oceněné produkty Kyocera budou vystaveny na “IF Design Exhibition” v německém Hamburku (Výstavní část 1) od 11. března do června tohoto roku.