Xerox jmenoval Petru Šebo manažerkou marketingu a nepřímého prodeje pro Českou republiku

Společnost Xerox oznámila k prvnímu lednu tohoto roku jmenování Petry Šebo do pozice Indirect Business and Marketing Manager společnosti Xerox pro Českou republiku.

V nové pozici odpovídá Petra Šebo za komplexní marketingové, komunikační a nepřímé obchodní strategie společnosti Xerox v České republice. Má za cíl posílit partnerskou síť a zvýšit tržní podíl společnosti, a to zejména v segmentu středních firem.

„Těším se, že budu moci prohloubit a ještě více upevnit synergie mezi marketingem a prodejem, a využít toho nejlepšího z obou světů tak, abychom mohli výrazně rozšířit naši partnerskou síť,” řekla Petra Šebo. „Budu úzce spolupracovat s lokálními týmy a partnery, abychom identifikovali příležitosti pro růst prostřednictvím nových obchodních, marketingových a strategicky rozvojových nástrojů.”

V Xeroxu působí Petra Šebo téměř pět let na pozici PR and Marketing Communication Manager pro český a slovenský trh. Do společnosti přináší více než 20 let zkušeností v oblasti telekomunikací se specializací na zákaznický servis, logistiku, vývoj produktů, prodej v segmentu menších a středních firem a samozřejmě komunikaci a marketing.

„Petřino strategické myšlení společně s její schopností vést lidi a motivovat je k tomu, aby byli ještě lepší, jsou přesně to, co nyní na pozici manažera nepřímého prodeje potřebujeme,” říká Veronika Brázdilová, generální ředitelka společnosti Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. „Díky investicím do podpory nepřímého prodeje a zaměření na služby a řešení, která tvoříme společnostem na míru, stejně jako díky Petřiným zkušenostem a schopnostem pro to máme ty nejlepší předpoklady,” dodává Veronika Brázdilová.