Kyocera Teaching Assistant šetří čas i peníze vzdělávacím institucím

Nová aplikace Teaching Assistant umožňuje každou multifunkci Kyocera s technologií HyPAS využít pro rychlou a jednoduchou přípravu, vyhodnocování a analyzování studentských testů. Opravu a ohodnocení testů je tak možné provést v řádu několika minut ihned po jejich odevzdání.

Pedagogové se tak mohou více soustředit na školní osnovy a samotné studenty, namísto časově náročného a místy i chybného ručního ohodnocování testů. V rámci komplexní analýzy výsledků je navíc možné získat různé grafy, histogramy a statistiky, na základě kterých mohou učitelé okamžitě určit slabiny studentů a následně tomu přizpůsobit další výuku.

Předností nové aplikace Teaching Assistant je také to, že byla navržena jako integrální součást multifunkčních zařízení Kyocera. Není tedy potřeba žádná instalace na server nebo propojení s počítačem. Teaching Assistant nevyžaduje ani žádné síťové připojení či jakoukoliv jinou IT podporu. Všechno je řízeno intuitivním ovládáním přímo na dotykové obrazovce multifunkčních přístrojů.

Další výhodou je, že učitelé si mohou kdykoliv vytisknout neomezený počet testovacích archů. Školy tak nemusí nakupovat drahé předtištěné listy ani žádný jiný vyhodnocovací program, což významně zvyšuje úspory. Testovací listy mohou být navíc tisknuty podle potřeby na obyčejný bílý papír, takže není třeba skladovat různé typy testovacích archů. Výsledky testů lze zasílat přímo do e-mailu, což opět šetří čas a redukuje náklady na tisk a spotřebu energie.

V současné době je aplikace Teaching Assistant k dispozici v anglické verzi.

Řešení je kompatibilní s následujícími multifunkcemi Kyocera:

  • TASKalfa 2550ci*/3050ci/3550ci/4550ci/5550ci/6550ci/755Oci
  • TASKalfa 3500i/4500i/5500i/6500i/8000i
  • TASKalfa 300i
  • FS-C2626MFP/C2526MFP*/FS-3640MFP/3540MFP*, FS-6530MFP/6525MFP*