Vysokorychlostní skenery Epson s technologií Advanced Feed

Nová řada skenerů Epson formátu A4 s vysokou rychlostí skenování a technologií Advanced Feed. Modely WorkForce DS-510 a DS-510N jsou navrženy tak, aby zlepšily efektivitu práce a aby začlenění do systémů správy dokumentů a cloudových systémů proběhlo bez problémů.

Tyto nové modely se vyznačují kompaktními rozměry, vysokými rychlostmi skenování až 26 str./min nebo 52 obr./min barevně i černobíle a automatickým podavačem dokumentů (ADF) s kapacitou 50 stran formátu A4. Oba skenery nabízejí jednofázové oboustranné skenování, hardwarovou kompresi JPEG a detekci podání dvou listů pomocí ultrazvukového senzoru.

Tato všestranná zařízení využívají technologii Advanced Feed, která zajišťuje plynulé podávání papíru a snižuje riziko podání více stran. Zvyšují tak spolehlivost skenování při zpracovávání velkých dávek dokumentů.

V kombinaci s aplikací Epson Document Capture Pro se můžete těšit nejen na vysokou rychlost skenování, ale také na funkce přímého skenování s využitím volitelné jednotky síťového rozhraní. Mezi tyto individuálně nastavitelné funkce patří např. skenování do e-mailu, skenování do Microsoft SharePointTM a skenování do cloudu. Model WorkForce DS-510N podporuje připojení k síti.

Tyto skenery dokumentů jsou navrženy tak, aby zlepšily efektivitu práce a aby začlenění do systémů správy dokumentů a cloudových systémů proběhlo bez problémů. Software EpsonScan nabízí širokou škálu funkcí včetně rozpoznávání čárových kódů, zónového rozpoznávání OCR a podpory ovladačů TWAIN, ISIS a WIA.

Klientská a serverová verze aplikace Epson Document Capture Pro i Document Capture for Mac urychlují práci a umožňují uživatelům snímat, převádět a distribuovat oskenované informace prakticky do jakéhokoli úložiště dokumentů nebo systému správy dokumentů.