Nová multifunkce Kyocera s výjimečnou produktivitou

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, představila nové A4 barevné multifunkční zařízení TASKalfa 265ci. Díky pokročilému workflow, vynikající spolehlivosti a nízkým nákladům na tisk 1 stránky je TASKalfa 265ci dokonalým partnerem pro malé a střední podniky, které vyžadují profesionální kvalitu černobílého i barevného tisku.

TASKalfa 265ci je kompaktní zařízení s nízkou hlučností, které umožňuje skenování, faxování, kopírování a tisk rychlostí 26 stránek za minutu, což je ideální pro běžné kancelářské prostředí. Multifunkce skenuje s rozlišením 600×600 dpi rychlostí až 35 obrázků za minutu (ipm) a digitalizované dokumenty dokáže začlenit do systému pro správu dokumentů. Barevný dotykový panel umožňuje snadné použití. K dispozici jsou až čtyři zásobníky papírů.

Bezpečnost a kompatibilita

Multifunkce Kyocera A4 TASKalfa 265ci je vybavena celou řadou pokročilých tiskových a bezpečnostních funkcí. Toto kompaktní zařízení je schopno se plně vypořádat s komplexním a složitějším workflow. Díky integrované platformě Kyocera HyPAS, která nabízí výhody škálovatelného softwarového řešení, jsou pracovní postupy pro správu a oběh dokumentů jednodušší. Při tisku citlivých dat je možné využít funkci zabezpečeného tisku, díky níž se dokument vytiskne až ve chvíli, kdy se uživatel ověří přímo u jednotky ovládacího panelu.

Nízké náklady bez kompromisů

V souladu s odpovědností k životnímu prostředí a snahou o udržení nízkých nákladů zahrnula společnost Kyocera do svého nového zařízení TASKalfa 265ci komponenty s dlouhou životností a vysokokapacitní toner. Díky mimořádnému tiskovému válci s kapacitou 200.000 stránek je životnost stroje až desetkrát vyšší než u konkurenčních produktů. Čím více se tiskne, tím nižší jsou náklady na stránku. Ekologický kredit multifunkce TASKalfa 265ci byl uznán udělením certifikátu „Energy Star“ a „Modrý anděl“.