HP s novými modely

HP představilo nové jednoúčelové tiskárny, multifunkce (MFP), skenery a řešení, která prý zjednodušují práci s digitálními i papírovými dokumenty a podle HP zvyšují produktivitu práce.

• HP LaserJet Enterprise M800 series: První řada podnikových A3 tiskáren a multifunkcí podporující dotykový tisk prostřednictvím NFC a přímé Wi-Fi připojení wireless direct. Tato zařízení zjednodušují způsob, jakým mohou uživatelé bezpečně tisknout jedním dotykem z jakéhokoli smartphonu či tabletu podporujícího NFC technologii. Součástí této nové řady jsou modely HP Colour LaserJet Enterprise flow MFP M880 a HP LaserJet Enterprise flow MFP M830, které podporují také technologii HP Flow pro správu dokumentů, jež zefektivňuje práci s digitálními i tištěnými dokumenty a urychluje zpracovávání dílčích operací podnikových zákazníků.

• Modely HP LaserJet Enterprise M806 a HP Colour LaserJet Enterprise M855 nabízejí dotykový tisk prostřednictvím NFC a podporují technologii wireless direct. V kombinaci s rychlostí tisku a vysokou měsíční zátěží nabízejí pokročilé funkce a tisk nejvyšší kvality, který pomůže zvýšit produktivitu práce v kancelářích a udržet náklady pod kontrolou.

• HP Colour LaserJet Enterprise M750 series: Komplexní řada tiskáren pro jednodušší a efektivnější tisk barevných dokumentů na různé formáty papíru až do velikosti SRA3 – za velmi výhodnou cenu. Firmy mohou ušetřit čas i energii a nemusejí řešit, který model je spolehlivější či snáze spravovatelný.