Epson má nový skener Perfection V19

Nový stolní skener Epson  Perfection V19 s rozlišením 4 800dpi podle výrobce vypadá skvěle doma i v kanceláři. Vestavěný stojan nabízí možnost skenování i na výšku. Stroj bude dostupný od února 2015.

Elegantní a kompaktní design skeneru V19 zajišťuje, že přístroj na pracovní ploše nezabere mnoho cenného místa. Vestavěný stojan umožňuje snadné střídání mezi pozicemi na výšku a na šířku, aniž byste na pracovní ploše museli mít vyhrazeno zvláštní místo. Skener V19 se napájí a připojuje pomocí kabelu micro USB, takže nepotřebujete žádný adaptér, napájený ze sítě ani nevzhledné dráty. Vaše pracovní plocha tak zůstane uspořádaná.

Se skenerem V19, který využívá software Epson Easy Photo Fix, si můžete být jisti, že vaše fotografie budou vždycky vypadat skvěle. Tento software zlepšuje kvalitu obrazu, odstraňuje prachové částice, obnovuje vybledlé barvy a upravuje prosvětlení. Součástí skeneru jsou také funkce na vylepšení textových a ostatních dokumentů, které dodávají textu ostrost, zvýrazňují či odstraňují barvy a u oboustranných dokumentů eliminují nežádoucí prosakování.

Skener V19 je ideální pro rychlé a vysoce kvalitní skenování fotografií a dokumentů. Díky technologii ReadyScan LED se už nemusíte ohlížet na dobu zahřívání a čekat – do skenování se můžete pustit rovnou. Skener také disponuje čtyřmi tlačítky pro rychlý start, které usnadňují ovládání. Stisknutím jediného tlačítka můžete skenovat, kopírovat a sdílet naskenované dokumenty nebo je přetvářet do vícestránkových prohledávatelných souborů PDF. Všem čtyřem tlačítkům můžete dokonce přiřadit vlastní úlohy a zrychlit tak pravidelné, opakující se úkony skenování. Své fotografie můžete naskenovat přímo na Facebook nebo do programu Picasa a sdílet je s rodinou a přáteli.

Skener je také opatřen plně odnímatelným víkem, které přináší možnost snadného skenování objemných knih, fotoalb a dalších vázaných dokumentů.