Epson na veletrhu Reklama – Polygraf 2014

Stejně jako v loňském roce představí Epson návštěvníkům produktové novinky ve své vlastní expozici. Kromě velkoformátového a fotografického tisku budou k vidění i produkty z oblasti projekční techniky a řešení pro tisk kupónů a barevných štítků.

Kromě hlavní expozice, zde jako bonus Epson představí produkty z oblasti projekční techniky a POS produktů. Z oblasti POS produktů bude k vidění tiskárna určená pro tisk kuponů Epson TM-C710, která je ideálním nástrojem pro adresný marketing a cílenou reklamu a rovněž tiskárna Epson TM-C3500 určená pro tisk barevných samolepících štítků s nízkými náklady.

Z oblasti velkoformátového tisku si Epson pro návštěvníky připravil tři produktové řady tiskáren SureColor a Stylus Pro, z nichž budou k vidění novinky SC-F7100 a SC-F2000. Návštěvníci uvidí v provozu osvědčené tiskárny SC-S70610 pro signmaking, StylusPro SP7900 pro fotografický tisk a mini labová tisková řešení představovaná tiskárnou SureLab SL-D3000 a novinkou D700. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky živého tisku včetně Dye sublimační technologie a transferu na textilie, dřevo, hliníkové desky a další materiály. Celou expozici budou doplňovat technologická videa připravena k jednotlivým modelovým řadám tiskáren.