Konica Minolta bizhub C3350 a bizhub C3850

Konica Minolta pokračuje ve vývoji moderních kompaktních zařízení formátu A4 . Multifunkční přístroje bizhub C3350 a bizhub C3850 nabízejí pokročilé funkce doposud běžné především pro velká zařízení. Vůbec poprvé je součástí modelů velikosti A4 také revoluční dotykový displej s technologií „Multitouch“. Nové přístroje jsou vhodné jak samostatně pro malé a střední podniky, tak jako doplněk stávajícího tiskové prostředí ve velkých společnostech.

Nové modely bizhub C3350 a bizhub C3850 nabízejí pokročilé funkce, jako je digitalizace dokumentů do formátů Microsoft Office či PDF/A nebo možnost jejich dlouhodobé archivace. To vše v kompaktním provedení, díky němuž je mohou menší společnosti nebo malé pracovní skupiny využívat přímo ve svých kancelářích. Obě zařízení jsou s novým dotykovým displejem se stejným systémem ovládání, jaký je běžný u našich velkých multifunkčních přístrojů.

Nové modely nabízejí také službu vzdáleného dohledu určenou ke sledování stavu zařízení a k automatickému zadávání objednávek spotřebního materiálu či požadavků na údržbu. Vysokou míru bezpečnosti informací zajišťují funkce autentizačního tisku a možnost šifrování dat na pevném disku. Obě zařízení se vyznačují šetrností k životnímu prostředí a to jak použitými materiály, tak i nízkými energetickými nároky.

Bizhub C3350 a bizhub C3850 jsou první zařízení formátu A4, která jsou vybavena dotykovým displejem s technologií „Multitouch“. Uživatelé mohou při jejich ovládání využívat známých pohybů prsty, které jsou charakteristické pro práci s tablety nebo chytrými telefony. Systém je maximálně intuitivní a pomáhá dále zefektivňovat celý proces řízení dokumentů. Nová zařízení umožňují také připojení na internet a zobrazování stránek přímo na ovládacím panelu.