Konica Minolta má pět nových černobílých multifunkcí s písmenem „e“

Největší změnou je nový systém obsluhy zařízení prostřednictvím displeje s funkcí „Multitouch“. Uživatelé tak mohou při ovládání využívat známých pohybů prsty, které jsou charakteristické pro práci s tablety nebo dotykovými telefony. Nová černobílá zařízení jsou vhodná především pro střední nebo velké zákazníky ze segmentů veřejné správy, financí či průmyslu.

Kromě vyšší efektivity a výkonu nabízejí přístroje bizhub 224e, 284e, 364e, 454e a 554e také funkci inteligentního skenování dokumentů a automatického převodu do editovatelné podoby běžných formátů Microsoft Office či PDF/A. Veškerý software, který je pro tuto funkci nutný, je navíc ve všech zařízeních již plně integrován. Využití této funkce tedy již nevyžaduje žádné další investice do podnikového IT.

Inovativní displej umožňuje také přístup na internet. Přímo z ovládacího panelu mohou zákazníci navštívit obchod Konica Minolta bizhub MarketPlace, kde si mohou stáhnout a rovnou i nainstalovat další doplňkové aplikace. Díky nim je možné dále rozšířit základní funkce například o tisk a skenování ve spojení s platformou MS SharePoint a cloudovými službami nebo využívání přednastavených papírových šablon, jako je milimetrový papír.