Konica Minolta představí na CeBITu nové technologie pro moderní podnikání

Konica Minolta připravila pro veletrh CeBIT 2017 v Hannoveru prezentaci svých nejmodernějších řešení z oblasti řízení podnikových procesů, zabezpečení informací či optimalizace pracovního prostředí. Návštěvníci dvoupatrové expozice Konica Minolta se budou moci ve dnech 20. – 24. března seznámit s konkrétními produkty a konzultovat s odborníky Konica Minolta své vlastní potřeby jejich využití. Prezentovaná řešení budou zaměřena především na možnosti zefektivnění podnikání za pomoci digitálních technologií.

Konica Minolta expozice

„Určitá míra digitalizace je dnes nevyhnutelným krokem pro každou firmu. Našim cílem je představit zákazníkům různá řešení, která jim mohou nejen pomoci s digitální transformací, ale zároveň i zefektivnit jejich dosavadní podnikání,“ řekl Olaf Lorenz, ředitel mezinárodního marketingu Konica Minolta, a dodal: „Mezi taková řešení patří například systémy pro digitalizaci a řízení oběhu faktur či personálních dokumentů. Návštěvníci se budou moci rovněž seznámit s našimi cloudovými službami nebo zjistit, jak předejít případným bezpečnostním rizikům digitální transformace.“

Kromě produktů a služeb spojených s dokumenty představí Konica Minolta na největším světovém veletrhu informačních technologií rovněž řešení z oblasti efektivního pracovního prostředí – takzvané „chytré pracoviště“. „Chceme dát jasně najevo, že se nesoustředíme pouze na práci s dokumenty. Našim zákazníkům nabízíme pomoc s odhalením potenciálu ke zlepšení v mnoha oblastech souvisejících s digitalizací, jako je například optimalizace pracovního prostředí či sdílená komunikace,“ informoval O. Lorenz. Za tímto účelem se Konica Minolta spojila s firmou MOBOTIX, výrobcem inteligentních kamerových systémů, se kterým vyvinula řešení pro takzvané chytré propojení zaměstnanců a jejich mobilních přístrojů s moderním pracovištěm.