Kyocera má nové A4 modely Ecosys

Personál hotelových recepcí, cestovních kanceláří, nemocnic, lékařských ordinací či lékáren často pracuje pod velkým časovým tlakem a musí tisknout potřebné doklady, zatímco zákazníci a pacienti čekají. Pomalé, hlučné a nespolehlivé tiskárny jsou pro ně noční můrou. Potřebují rychlý tisk na spolehlivém a tichém stroji. Kyocera jim přináší řešení ve formě nových, energeticky úsporných stolních A4 tiskáren ECOSYS, jejichž výhradním distributorem v České Republice je společnost JANUS.

Nové modely tiskáren ECOSYS P2035d, P2135d a P2135dn nabízejí rychlý a spolehlivý provoz v kompaktním a uživatelsky příjemném designu. První stranu vytisknou za pouhých 6 sekund (ECOSYS P2035d , P2135d), resp. 8 sekund (ECOSYS P2135dn), zákazníci se tedy nemusí obávat žádného dlouhého čekání na vytištění jejich dokumentů.

Velkou úsporu času přináší také schopnost těchto tiskáren podávat papír formátu A6 z hlavního zásobníku, což je ideální pro tisk receptů, platebních dokladů atp. Podávání z hlavního zásobníku je rychlejší než z víceúčelového zásobníku a papír se nemusí vkládat manuálně.

Nová řada ECOSYS tiskáren je založena na unikátní “toner only” technologii a je vybavena komponenty s dlouhou životností, což přináší velmi nízké náklady tisku na stránku (CPP – Cost Per Page). Cena tisku stránky A4 se pohybuje od 0,72Kč* u modelu ECOSYS P2035d až po 0,43Kč* u modelu ECOSYS P2135dn. Extrémní odolnost komponent zaručuje po celou dobu životnosti tiskárny minimální nutnost výměny dílů, snížení nákladů, maximální spolehlivost a provozuschopnost stroje.

Celková spotřeba elektrické energie (TEC) byla snížena až o 31 % ve srovnání s předchozími modely tiskáren v této řadě, což potvrzuje trend Kyocera ECOSYS modelů dlouhodobě snižovat dopad na životní prostředí a přinášet významné úspory elektřiny. Modely ECOSYS P2035d , P2135d a P2135dn tisknou na papír až 220 g/m2, modely ECOSYS P2135d a P2135dn obsahují volitelné zásobníky s kapacitou papíru až 800 listů.