Kyocera představuje řešení QuickPrint pro malé a střední podniky

Společnost Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel řešení pro správu dokumentů, oznámila spuštění nové aplikace QuickPrint SMB, která je určená pro malé a střední podniky, školy, zdravotnické organizace a další organizace, jimž usnadňuje práci s dokumenty a snižuje rozsah časově náročné kancelářské práce. Toto řešení navazuje na QuickPrint pro Enterprise, které Kyocera představila v loňském roce. V České republice je dostupné prostřednictvím společnosti Janus.

Hlavním úkolem aplikace QuickPrint SMB je zjednodušit a urychlit správu dokumentů, usnadnit tisk a zároveň ušetřit náklady. Aplikace se snadno instaluje přímo na multifunkční zařízení, a to bez nutnosti zásahu správce systému nebo odborníků z oblasti IT.

Všechny funkce jsou maximálně uživatelsky přívětivé, ovládání dokonce nevyžaduje znalost práce na PC – prohlížet a tisknout dokumenty lze pomocí dotykového displeje multifunkčních zařízení.

„Vývoj aplikace QuickPrint a další produkty, které přímo reagují na naléhavé potřeby malých a středních organizací, představují důležitý aspekt naší strategie,“ uvedla Sabine Nobel, Software Product Manager společnosti Kyocera Document Solutions a dodala: „V menších podnicích, kde jsou často omezené jak lidské zdroje, tak i prostor a náklady, pomáhá QuickPrint SMB úsporně spravovat tiskové úkoly a celkově zefektivnit práci s dokumenty.“

Místo předtisku formulářů „tisk-on-demand“

Využívání formulářů tvoří ve většině podniků nedílnou součást každodenního provozu. Aplikace QuickPrint SMB přináší vyšší efektivitu i v této oblasti: odstraňuje nutnost předtištění formulářů a umožňuje organizacím snadno ukládat a spravovat formulářové dokumenty v elektronické podobě a tisknout je až ve chvíli, kdy je jejich potřeba aktuální. Snižuje se tím množství odpadu a chyb spojených s použitím formulářů předpřipravených a šetří se také zbytečné náklady a čas zaměstnanců při pořizování a ukládání dokumentů. V neposlední řadě odpadají i výdaje za třídění, odstraňování a nahrazování nepotřebných a zastaralých formulářů.

Aplikace QuickPrint SMB podporuje většinu běžných tiskových nastavení, včetně formátů A3, A4 a A5, orientace na výšku i na šířku, oboustranný tisk, barevné režimy, mnohonásobný tisk či až 4 zásobníky papíru.