Nová multifunkce Konica Minolta bizhub 25e

Jde o kompaktní, černobílé A4 zařízení navržené přímo pro potřeby malých a středních podniků a středně velkých pracovních skupin. Kromě již tradičních funkcí, jako je tisk, scanování, kopírování či faxování, nabídne uživatelům i další funkce a výhody, které byly dosud běžné spíše u velkých multifunkčních přístrojů.

„Reagujeme na rostoucí poptávku malých a středních firem, které chtějí využívat výhod sofistikovaných funkcí a ekonomického provozu, ale požadují spíše menší a levnější multifunkční zařízení,“ řekl Robert Lehar, produktový manažer Konica Minolta a dodal: „Nový bizhub 25e byl navržen na základě výsledků průzkumu nejžádanějších vlastností, který jsme provedli mezi našimi zákazníky. Při jeho vývoji jsme se zaměřili především na požadavek snadné obsluhy a ekonomického provozu, který byl respondenty nejčastěji zmiňován. Navíc jsme přidali bohatou standardní výbavu, moderní funkce jako scanování do cloudu či podporu účtovacích terminálů a to vše při nižší ceně oproti předchozímu modelu.“

Nové zařízení Konica Minolta umožňuje velmi rychlé černobílé a barevné scanování, jednoduchou digitalizaci dokumentů a jejich následné pohodlné ukládání a distribuci přímo do e-mailových schránek, FTP nebo USB. Výhodou je také intuitivní dotykový ovládací panel pro pohodlnou, rychlou a hlavně srozumitelnou obsluhu. Disponuje také až pěti různými zásobníky papíru s kapacitou až 2100 listů. Díky tomu mohou uživatelé tisknout ve stejnou dobu na různé druhy papírů. Dva oddělené sběrné zásobníky na výstupu pak umožňují například rozdělit tiskovou úlohu od příjmu faxu a zabránit tak promíchání dokumentů. Nové zařízení také zaručuje až o 40 % delší výdrž spotřebního materiálu a dvojnásobnou životnost stroje oproti předchozímu modelu a velmi nízkou spotřebu energie, za kterou byl bizhub 25e oceněn ekologickou značkou Blue Angel.