Nová řada inkoustových tiskáren Epson

Řada úspěšných kompaktních domácích inkoustových tiskáren Epson Expression Premium se rozrostla o model XP-610. Ostatní nové modely této řady v ČR vůbec nebudou.

Tiskárny Expression Premium nabízejí mimořádnou flexibilitu při použití médií díky zadnímu podavači pro speciální média, který umožňuje také tisk na karty a silný fotografický papír. Díky dvěma zásobníkům papíru s předním plněním lze snadno přepínat mezi fotografickým papírem a běžným papírem formátu A4. Uživatelé mohou využít přímý tisk na speciální disky CD a DVD a nechybí ani funkce oboustranného tisku.

Všechny modely řady Expression Premium jsou vybaveny aplikací Epson Connect zaručující rychlý a snadný bezdrátový tisk dokumentů a fotografií přes rozhraní Wi-Fi z chytrých telefonů a tabletů. Tyto multifunkční tiskárny navíc nabízejí funkci Wi-Fi Direct, která umožňuje přímý tisk z bezdrátových zařízení bez nutnosti použití bezdrátového routeru.

Uživatelé rovněž mohou tisknout z libovolného místa na světě jednoduchým odesláním dokumentů a fotografií e-mailem přímo do tiskárny. Pomocí funkce skenování do cloudu lze dokumenty skenovat a ukládat přímo do cloudových služeb.

Tiskárny používají inkoust Epson Claria Premium, který kombinuje černý pigmentový inkoust s azurovým, purpurovým, žlutým a černým inkoustem na bázi rozpustných barviv. To je zárukou tisku nejen trvanlivých textových dokumentů, ale také lesklých fotografií s ostrými detaily, hlubokými odstíny černé a bohatými, zářivými barvami – perfektní řešení pro moderní domácnost.