Konica Minolta má vlastní obchod s aplikacemi

Konica Minolta zahájila provoz vlastního internetového obchodu s aplikacemi bizhub MarketPlace. Zákazníkům nabízí možnost zmodernizovat jejich tiskové řešení, aniž by museli investovat do nových zařízení. Široká nabídka softwarových aplikací je příležitostí pro podstatné rozšíření vlastností dnes používaných multifunkčních strojů. Stažení i nainstalování aplikací lze jednoduše provést přímo na ovládacím panelu daného zařízení.

„Prostřednictvím našeho obchodu bizhub MarketPlace se snažíme nabídnout nejmodernější služby těm zákazníkům, kteří si momentálně nemohou dovolit investovat do nových zařízení. Některé z aplikací nabízíme i zdarma,“ řekl Pavel Kelča, produktový manažer Konica Minolta Business Solutions Czech a dodal: „Naši zákazníci mohou rozšířit funkce svých zařízení například v oblasti tisku, skenování nebo zabezpečení dokumentů. Některé aplikace také umožňují využívat cloudové služby nebo napomáhají vyšší personalizaci ovládání.“

Nové aplikace zajistí zefektivnění procesu řízení dokumentů například díky možnosti tisknout nebo skenovat přímo ve spojení s platformou MS SharePoint nebo cloudovými službami Google či Evernote. Uživatelé také mohou šířit firemní informace prostřednictvím spořiče ovládacího displeje nebo přímo z panelu zařízení tisknout užitečné papírové šablony, jako jsou notové osnovy nebo milimetrový papír.