Nové kompaktní skenery Panasonic KV-S1037

Společnost Panasonic uvedla na trh novou řadu kompaktních skenerů (KV-S1037), které svou univerzálností dokážou naplnit požadavky opravdu každé firmy. Tyto skenery jsou určeny pro prostředí kanceláří, bank, zdravotnických center a pohostinství a umožňují podnikům neomezeně fungovat v prostředí s plně digitálním skenováním.

Oba modely řady (KV-S1037 a KV-S1037X) dosahují rychlostí skenování až 30 ppm/60 ipm při 300 dpi barevně. Řada KV-S1037 nabízí možnost skenování pasů a poradí si s dokumenty o hmotnosti 20–413 g/m2, což je v této třídě skenerů jedinečná vlastnost.

Kompaktní design skenerů umožňuje jejich provoz i v nejmenších prostorách na recepčních pultech či na kancelářských stolech a v bodech kontaktu se zákazníkem. Šetříte tak místo, aniž byste museli dělat kompromisy v oblasti výkonnosti.

Skenery řady KV-S1037 se výkonností vyrovnají všem skenerům ve své třídě a dosahují vysoké rychlosti výstupu. Kapacita automatického podavače dokumentů je 50 listů.

Oba modely řady disponují rozhraním USB 3.0 a model KV-S1037X nabízí také zabudované rozhraní pro gigabitový Ethernet a WiFi pro přímé spojení s ostatními zařízeními bez nutnosti použití kabelů.

Marketingový manažer divize Panasonic Communication Solutions Shinta Muya uvedl: „Snadné použití těchto skenerů je díky funkci skenování na jeden dotek ještě vylepšeno. Pouhým stisknutím jednoho ze tří přednastavených tlačítek můžete skenovat údaje a odesílat je na určená zařízení. Pro praktické manuální skenování papíru může obsluha jednoduše spustit skenování vložením dokumentu do automatického podavače. Zařízení tak lze ovládat bezdotykově.“