Síťové řadiče ConnectKey pro MFP a dva nové stroje od Xeroxu

Nové funkce umožňují bezpečně skenovat a nahrávat dokumenty do datových úložišť v cloudu, zaslat citlivé dokumenty přímo do předem nastaveného workflow či tisknout bezpečně z mobilních zařízení. Nové multifunkce Xerox se systémem Connect Key využívají bezpečnostních prvků od McAfee a Cisco TrustSec.

ConnectKey lze integrovat a spravovat centrálně jako součást pracovní sítě. Případné problémy či trénink uživatelů lze realizovat vzdáleně pomocí funkce remote acces, kdy IT specialista může vzdáleně ovládat zařízení či může uživateli spustit instruktážní video na ovládacím panelu. Pracovníci mohou tisknout dokumenty z libovolného mobilního zařízení pomocí software Xerox Mobile Print či aplikací třetích stran vytvořených pro prostředí iOS,Android, Windows či Blackberry.

Pomocí jediné funkce ConnecKey Share-to-Cloud lze zaslat dokumenty na předem definované cloudové úložiště, jako je například SharePoint Online, Google Drive, DropBox, DocuShare, Evernote, PaperPort Anywhere nebo Salesforce.com. Pracovníci mohou snadno ukládat své skenované dokumenty v prostředí SharePoint My Site nebo v Home složce. Rozhraní lze snadno konfigurovat, spravovat a je vytvořeno především pro malé a střední firmy.

Barevná MPF formátu A3 WorkCentre 78xx

Nová řada multifunkcí na platformě Xerox ConnectKey poskytuje špičkové barevné výstupy, spolu s možností tisknout, kopírovat, skenovat a faxovat rychle a jednoduše.

Přesnost soutisku barev je neustále monitorována a upravována díky technologii Digital Image Registration Control. Oboustranný tisk je stejně rychlý jako tisk jednostranný. Dokumenty mohou být skenovány na WorkCentre 7830 / 7835 rychlostí až 70 obrazů za minutu. Řada WorkCentre 7845 / 7855 díky duálnímu snímacímu systému skeneru dovoluje při snímání oboustranných dokumentů dosáhnout rychlosti až 160 obrazů za minutu.

WorkCentre 58xx – výkonný černobílý multifunkční systém

Tato multifunkce byla zkonstruována, aby zvýšila produktivitu ve všech oblastech kancelářské práce. Díky novému sítovému řadiči ConnectKey kombinuje WorkCentre řady 58xx vysokou rychlost tisku, se souborem pokročilých funkcí, které váš tým potřebuje aby mohl pracovat rychleji, efektivněji a bezpečněji než kdykoli předtím.

Nejnovější technologie MRC pro kompresi skenovaných dokumentů dokáží rozeznat typ objektu v dokumentu a použít různé algoritmy pro kompresi textu a obrazu. Tím dramaticky snižují velikost přenášených dat, zatížení sítě a nároky na úložiště. Další zvýšení produktivity přináší jednoprůchodový dokumentový skener s duálním snímačem. Dokáže zpracovávat barevné oboustranné dokumenty rychlostí až 200 obrazů za minutu.

Můžete skenovat do různých souborových formátů jako PDF, PDF/A, linearised PDF, JPEG, TIFF a XPS. Díky platformě ConnectKey si dokonce můžete naprogramovat vlastní jednotlačítková workflow přímo na výchozí obrazovku.